Wpis z mikrobloga

BYLE JEŁOP za stanie na hali i dłubanie w nosie będzie dostawał 3200zł na rękę


@PakaBaka: PiS dąży do tego żeby każdy zarabiał minimalną. Wtedy tylko jej podwyższenie "od rządu" będzie skutkować podwyżką xD
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska cieć, tzw stróż nocny? Robisz obchód co jakiś ustalony czas i resztę oglądasz seriale lub śpisz. Mój znajomy tak pracował i sobie chwalił, palił lufę na każdym obchodzie co 2 godziny i resztę przesypiał.
Zresztą nawet jeśli trzeba cokolwiek robić to i tak absurdem jest że nauczyciel albo pielęgniarka zarabiają niewiele więcej od sprzątaczki, nie umniejszając nikomu.
  • Odpowiedz
  • 1
@PakaBaka od dawna mówię, że jak minimalna będzie tak zapiepszać to nie warto będzie pracować, po co się starać i denerwować jak sprzątaczka będzie zarabiać niewiele mniej ode mnie?
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: pracowałem na hali produkcyjnej kilka tygodni i pomijając zmiany nocne które rozwalały trochę rytm dnia to była chillera i utopia. Kończysz pracę, niczym się nie stresujesz, nie myślisz o pracy, robisz swoje i masz wywalone na to co się dzieje w zakładzie
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: 40h, praca niewymagająca żadnej wiedzy specjalistycznej, całe "szkolenie" trwało 2h i to tylko dlatego że kierownik nie miał czasu i musiałem na niego czekać xD

Patologią jest to że nie mając żadnego wykształcenia ludzie będą zarabiać lepiej niż nauczyciele którzy musieli poświęcić kilka lat na edukację i teoretycznie mają ważną społecznie pracę
  • Odpowiedz
ja tam zloze CV a jak mnie przyjma to ja Ci bede co miesiac z tej pensji 1k zlotych przelewal na Twoje konto dopoki bede tam pracowal.


@pieczony_szczur_z_ogniska: A mogą być nocki i obchód co godzinę? A tak to siedzisz w pakamerze i nic nie robisz.
  • Odpowiedz