Wpis z mikrobloga

za stanie na hali i dłubanie w nosie


@PakaBaka: Pokaz mi oferte pracy w ktorej sie stoi i nic nie robi i bedzie sie 3200 zarabialo, ja tam zloze CV a jak mnie przyjma to ja Ci bede co miesiac z tej pensji 1k zlotych przelewal na Twoje konto dopoki bede tam pracowal.

Warunek musi byc tak jak piszesz. Stanie i nic nie robienie.
  • Odpowiedz
@PakaBaka: I tam stoja i nic nie robia tak? A ja glupi myslalem ze musza pilnowac pomnikow, jezdzic na patrole, palowac ludzi, wlepiac mandaty a oni stoja i nic nie robia. Ja mam nie do konca czysta kartoteke i nie moge isc do Policji. Kurde szkoda. 1k miesiecznie bys przytulal. Moze cos innego wymyslisz?
  • Odpowiedz
  • 51
@PakaBaka: Niewykwalifikowany pracownik z Ukrainy będzie miał zapewnione 4000zł brutto miesięcznie, w tym czasie pracownik socjalny z wymogiem wykształcenia wyższego i obciążająca psychicznie pracą zarabkia 4500 brutto. Nie tylko pielęgniarki, ale całe rzesze pracowników albo będą chciały podwyżek albo spróbują wyjazdu za granicę, bo zauważą, że tu mogą zarabiać tylko niewiele więcej od niewykwalifikowanego pracownika. A przecież mają wykształcenie wyższe i umiejętności, które zdobywa się latami.
  • Odpowiedz
@PakaBaka: Pinokio obiecywał minimalną 10k brzmi zajebiście 10k wszyscy po równo socjalizm i te de a w praktyce przesadzenie z minimalną sprawi że te pieniądze będą mieć niższą wartość niż wcześniej + inflacja przez socjal, nieudolne zarządzanie i dodrukowanie pieniędzy nie sprawi że będziemy milionerami.
  • Odpowiedz
No taka stresujaca praca ze kazdy kogo znam co przeszedl do korpo to sobie chwali i mowi ze jest mniej stresu niz na szeroko pojetej produkcji.


@pieczony_szczur_z_ogniska: Ja pracowałem w korporacji, ale to była jedna z najbardziej patologicznych korporacji w Krakowie, dodatkowo trafiłem do jednego z najgorszych zespołów. Pracowałem też dzień na produkcji i jednak wolałbym to patologiczne korpo.
  • Odpowiedz