Wpis z mikrobloga

pamiętam jak pracowałem w większym korpo FMCG na stanowisku, na którym wymagana była znajomość SQL, Excel, #!$%@? muje raporty, automatyzacja, pilne korekty, weryfikacje, do tego fajnie było jeszcze znać z czasem VBA (coś tam ogarniałem) a to wszystko za zawrotne 5500 brutto.

Pracowałem tam około roku i 9 miesięcy bo już #!$%@? mnie brała i spadek motywacji po zdaniu sobie sprawy czego oczekują i co muszę robić a co za to dostaję...
  • Odpowiedz
Jeżeli psiedsiembiorcorcy nie podnoszą wynagrodzeń to ich wina, niech wykwalifikowani pracownicy idą na lżejsze pracęe za minimalna. Przypominam że udział wypłaty w PKB ciągle mamy mały w porównaniu do zachodu @PakaBaka
  • Odpowiedz
  • 5
@PakaBaka Chłop co odkrywa, że szkoły wyższe to relikt porządnych czasów a w dzisiejszym #!$%@? są #!$%@? warte i wymagania na rynku pracy dot. wykształcenia są totalnie z dupy i tylko po to by utrzymać ten bezsens przy życiu.
  • Odpowiedz
Od stycznia 2024 BYLE JEŁOP za stanie na hali i dłubanie w nosie będzie dostawał 3200zł na rękę.


@PakaBaka: #!$%@? to zmień robotę i stój razem z nim xD kryzys się szykuje bo ludzie będą więcej zarabiać xDDDD od lat konsekwentnie rośnie minimalna, kryzysu jak nie było tak nie ma, FUS sam się finansuje, spada bezrobocie, rośnie zatrudnienie i aktywność zawodowa aż trzeba kontenerami zwozić tanią siłę roboczą
  • Odpowiedz
Lepiej w komputer klikać niż za maszyną stać :) Już mniejsza o hajs(bo dostałem delikatnie mniejszy) to się człowiek nie ubrudzi i wypoczęty do domu wraca. Tyle że od wysiłku odwykłem co wyszło dziś podczas pracy u siebie. Podwyżki minimalnej to normalna rzecz przy pieniądzu którego wartość jest szmacona bardziej niż to robią #!$%@? na of. Tyle że mamy tak ciekawe okoliczności przyrody że tą minimalna zarabia coraz wyższy % pracowników co
  • Odpowiedz
Od stycznia 2024 BYLE JEŁOP za stanie na hali i dłubanie w nosie będzie dostawał 3200zł na rękę.


@PakaBaka: To lepiej nie sprawdzaj ile taki pracownik zarobi w Niemczech, Szwecji czy Francji. Tam to będzie kryzys, oh wait..
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska:

Warunek musi byc tak jak piszesz. Stanie i nic nie robienie.


Dokładnie taka robotę mialem w ochronie na studiach. Stało się 3h z 12. Nic nie robienie ponad to totalnie.
W nocy było to spanie i nic nie robienie. Nawet nie trzeba było być pełnosprawnym, nawet lepiej bo niższe składki na inwalidę.
tak wiec teraz Ci ludzie którzy pracują na tym obiekcie będą mieli tak jak na tej grafice.
  • Odpowiedz