Wpis z mikrobloga

Ech różowastwierdziła że myślę tylko o sobie i że nią manipuluje.
A myślę tylko o sobie bo jak stwierdzila nie kupuje jej kwiatków i nie lubie zmywać jak ona gotuje (jak ja gotuje to też różowa nie chce zmywać)
A manipuluje nią bo jak zaczynaliśmy się spotykać to nie byłem jej orbiterem. I wyszło że weszliśmy w związek na dość równych warunkach (czyli że dbamy razem o siebie nawzajem)
Ciekawe kiedy stwierdzi że jednak zasługuje na kogoś lepszego xd
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 20
A manipuluje nią bo jak zaczynaliśmy się spotykać to nie byłem jej orbiterem. I wyszło że weszliśmy w związek na dość równych warunkach (czyli że dbamy razem o siebie nawzajem)


@Yurakamisa: a dokładnie? bo takie ogólnikowe wytłumaczenie to też pewna forma manipulacji xD
@Yurakamisa a może z nią przegadaj sprawę na spokojnie? Jest książka „5 języków miłości” gary Chapman i w niej jest test oraz wytłumaczenie wyników tego testu. W skrócie książka mówi o rzeczach dzięki którym czujemy się kochani i okazujemy milosc. Jak ludzie się rozmijają w tym to mogą czuc się niekochani mimo ze sa bombardowani wręcz miłością. Przykład: ona lubi prezenty i dzięki nim czuje się kochana, a Ty jej prezentów nigdy
@Yurakamisa częściej namiętnie całuj z zaskoczenia i łap za dupe(jednocześnie). mów że kochasz i że jest piękna(nie do pozygu, ale min jak ja widzisz danego dnia). Orgazm(u niej #!$%@?) min 1-3x w tygodniu też wskazany.

U mnie działało.

Kobieta musi po prostu częściej poczuć emocje. Nie może stygnac. Klutnie to nie jest dobry sposób, można to inaczej nakręcać...
@Yurakamisa: tylko nie słuchaj czubków tutaj którzy proponują kupowanie prezentów jako rozwiązanie xD. Skończy się tak że ona po czasie zacznie ci wypominać, że jej koleżaneczka dostaje lepsze, ciekawsze, droższe prezenty i wrócisz do punktu wyjścia. Spermiarstwo zawsze kończy się tak samo i nie jest żadnym rozwiązaniem.
@Noct to był przykład związany z książka „5 języków miłości” i prezentami a nie realna odpowiedz bo odpowiedzą było by przeczytał książkę i zrobił test jak to u nich jest… czytaj ze zrozumieniem