Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Szukam mirków którzy pracowali albo aktualnie pracują w sortowni paczek. Mam aktualnie 20 lat i to będzie moja pierwsza praca w życiu. Praca w nocy, umowa zlecenie. Do przeżycia fizycznie czy straszny #!$%@?? Chce poznać opinie ludzi i dowiedzieć się czy to prawda, że #!$%@? się całą noc i nawet przerwy na toalete nie można zrobić, czy to zwykłe bujdy, pewnie zależy od pracodawcy ale chętnie się zapoznam z waszymi opinami. Trochę obawiam się nie podołam i nie wytrzymam nawet pierwszego dnia. Co byście nie napisali to raczej pójdę spróbuje najwyżej mnie tam nigdy nie zobaczą.

#pracbaza #dhl #inpost #dpd #praca #kurier #magazyn #magazynier #sortowaniepaczek



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @sberatel Ale to nie chodzi o to, że chce siedzieć i kawkę pić. Chce wiedzieć na co się przygotować. Bo dużo opinii w internecie, że jest to strasznie ciężka praca i wiekszość rezygnuje po pierwszym dniu. A chciałbym poznać opinie kogoś z portalu ze śmiesznymi obrazkami.

@mirko_anonim i co jak co powiem, że fajna lekka praca albo że srogi #!$%@?. Co to zmieni? Do póki sam nie sprawdzisz to 8 tak gówno będziesz wiedział, szczególnie że sortownie kurierskie od pocztowych mocno się różnią. Zasada prosta nastawiaj się na najgorsze, najwyżej kilka się rozczarujesz.
@mirko_anonim: Kilku moich znajomych pracowało, jak każda praca - raz ciężej, raz lżej. Mój znajomy w podobnym wieku jak Ty pracował tak, typowy piwniczak informatyk. Dawał radę, sporo tez zarobił i mówił, że mocno sobie fizycznie się poprawił. Najgorsze były okresy jesienno-wiosenne kiedy to często trafiały się opony, poza tym robił tam po 10h czasem na nocce.
Mówił, że po ciężkim początku potem już w transie i nazywał to "Idę na