Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Polska ochrona zdrowia to syf.
Mam coraz większy problem z kręgosłupem szyjnym i potrzebna będzie operacja. Niby nic takiego i nie powinno być problemów ale gdzie tam. Przywalili się że mam dwa mocno zniszczone zęby i póki tego nie wyleczę albo nie usunę to nie zrobią bo tak. W 3 szpitalach próbowałem i wszędzie to samo. Nawet mówię że podpisze co trzeba i na swoją odpowiedzialność ale nie bo nie, jakiś dekiel wymyślił że nie można jak mam popsute zęby i wiadomo nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi. U kilku dentystów też próbowałem czy mi wystawią zaświadczenie oczywiście odpłatnie że jest ok ale nie da rady, oni muszą leczyć, oczywiście prywatnie za nie małą kasę której nie mam bo na NFZ to za rok się dostanę na rwanie. Na rwanie bym jeszcze znalazł ale oni nie chcą wyrwać bo uważają że można leczyć. Rozumiecie to? Mam kasę na wyrwanie tylko, wyrwali by i może wtedy bym się dostał na tą operację ale nie bo nie i to prywatnie. Gdyby nie to że nie mam aktualnie kasy to bym poszedł prywatnie na tę operację i założę się że nikt by z tego problemów nie robił a że bym się dostał szybciej na operację niż tu czekałem a i tak do skutku nie doszła to jestem pewny. A jak nie masz kasy i tylko całe życie niemałe składki płacisz to sobie żryj tabletki przeciwbólowe albo zdychaj z bólu.
Patologia
#zdrowie #medycyna #dentysta #stomatologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: chore zęby podnoszą ryzyko przy narkozach i innych tematach stomatologicznych
Jeśli to zabieg planowany to nie ma się co dziwić że nie chcą tego zrobić - ograniczają ryzyko powikłań
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Pienio69 Dlatego napisałem że podpisze co trzeba i chce to wziąć na siebie ale nie da rady. Jakoś jestem prawie pewny że prywatnie by dało radę. Wyrwać też nikt nie chce bo za leczenie więcej wezmą a pacjent nie ma wyjścia więc liczą że skąd kasę wyciągnę i będę leczył.
@ksjoc_zakony Wzięły się dokładnie z tego samego miejsca co odwołanie planowych operacji w 2020 bo
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @programista15cm Ty się dobrze czujesz? Jakie wyrywać zdrowe zęby? Jakby były zdrowe to bym nie miał tego problemu. Jakbyś przeczytał pierwszy wpis to byś wiedział że na NFZ się bardzo długo czeka a leczenie to wyrwanie najczęściej. Nikt mi nie wyleczy 7 i 6 na NFZ bo są solidnie popsute i tu kanałowego trzeba a na NFZ tego nie robią. Ale przynajmniej w pierwszy wpisie o
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @oCzwartejWstajaPtaki Mam 42 lata, co ma do tego moja stara? Poza tym powodzenia w wygraniu pozwu z lekarzem w Polsce o błąd w sztuce. Zrobiłeś mi humor.
Nie będzie że chory bo NFZ jest #!$%@?, wiem że sam na to zapracowałem ale to moja sprawa a nie leniwego lekarza w szpitalu któremu czy operuje czy śpi płacą tyle samo więc im więcej spławi z byle powodu
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ty masz pretensje, że postępują zgodnie z obowiązującymi ich wytycznymi...? Wolisz mieć poważną infekcję?

Masz zdrowo zrytą banię, wszyscy cię wszędzie naciągają. To się nazywa paranoja i można ją leczyć.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: xDDD
gosciu zaden normalny lekarz nie bedzie operowal jesli jest wyrazne ryzyko powiklan i to takie z ktorymi pacjent moze sobie poradzic dosc szybko (czyli wyleczyc zeby)
nawet sobie nie zdajesz sprawy ile jest rocznie pozwów za bledy lekarskie, a te kwitki ktore chcesz podpisac to mozesz sobie wsadzic tam gdzie slonce nie dociera bo kazdy medyk z mózgiem wie ze jak potem dostaniesz zapalenia serca czy tam inny
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @wszystko_albo_noc Wyobraź sobie że każdy pacjent może zgodnie z prawem w każdym momencie wypisać się ze szpitala na własne żądanie i lekarz nie ma prawa go zatrzymać więc pacjent robi to w pełni biorąc ryzyko na siebie.
Dzisiaj pytałem i jakbym miał atak wyrostka, wypadek czy coś nagłego z zagrożeniem życia to nikogo by moje zęby nie interesowały.
I co teraz ekspercie? Dalej będziesz twierdził że
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie ma #!$%@? zeby prywatnie jak powiesz aby ci wyrwali zeba tego nie zrobili. Placisz to wymagasz skoro chcesz sie pozbyc zebow. Podzwon po prywaciarzach, ktorys sie zgodzi. A takie wyrwanie zeba pewnie nie jest nawet mocno drogie jesli nie trzeba chirurgicznie czy co tam innego
  • Odpowiedz