Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #wypadek #wypadki #policja #zderzenie #auta

Witajcie, zderzenie lusterkami kobita typiara chce kasę "bo ma droższe auto" rozmawia przez telefon z kimś kto mówi, że mam znoszone opony dlatego nie zjechałem na wąskiej drodze i w nią uderzyłem xD

Dobra finalnie numerów telefonów nie chciała wymienić ani spisać żadnego oświadczenia.

Powiedziała, że przejrzy swoje nagranie z kamerki i zgłosi się z nim na policję i odjechała.

Co sądzicie o tej sytuacji?
  • 51
@JcL: Ja #!$%@?, co za brak asertywności, teraz to się módl żeby ktoś jej czegoś mądrego nie podpowiedział.
Oświadczenie spisujesz zawsze, chociażby sam i dokumentujesz miejsce zdarzenia, o wzywaniu glin chyba mówić nie muszę.
@JcL gdybyś wezwał policję to na 90% dostalibyście obaj min 1000zł i 6pkt karnych. Jeśli ona naprawdę zgłosi to na policję to wysyłam Ci mem z papieżem bo dostaniesz kilka tysięcy kary i jeszcze więcej pkt karnych za ucieczkę z miejsca zdarzenia. Masz teraz 2 wyjścia
- jak masz kamerkę, jesteś pewien że to jej wina, wraczasz tam i dzwonisz na pały mówiąc jak było.
- zapominasz i modlisz się by ona
@JcL: Dałeś się zakrzyczeć. Teraz babka ma dwie możliwości:
Na spokojnie przejrzy nagranie i jeśli ona była winna, to już wygrała. W ogóle to by była fajna super moc - możliwość oddalenia się z miejsca i zdecydowania, czy się zgłosić na Policję w zależności od winy :)
Jeśli to ty, no to jeszcze powie, że uciekłeś.

A kto jest winny? Jeśli zjechałeś na pobocze a ona waliła środkiem to chyba oczywiste.
@JcL: Na policję asap, bo jak ona pójdzie na komendę pierwsza to jeśli nie masz nagrania lub innego dowodu że odjechała będziesz zaczynał temat na przegrywającej pozycji

edit: albo jak małe szkody to olej bo faktycznie może oboje dostaniecie za kolizję
@JcL miałem podobną sytuację. Mi się nic nie stało, kolesiowi odpadło lusterko. Wezwał policję i z racji, iż droga była wąska i żaden z nas nie zatrzymal się, oboje dostaliśmy mandat
@JcL

@Radkovich ale to ona odjechała, ja chciałem się dogadać xD


A wezwałeś policję? No nie, po prostu sobie też odjechałeś. Ona zapewne złożyła zawiadomienie o stłuczce i powiedziała że sobie pojechałeś xD
Jesteś debilem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@JcL idź na policję i to zgłoś nim ona cię wyrucha, serio. No chyba, że ona złożyła już zawiadomienie gdzie zeznała, że ty uciekłeś i w sumie to jesteś w dupie. Czeka cię regres jeśli przyjdzie do płacenia+ mandat i punkty xD
@JcL ona ma nagranie, a Ty nie, tak? Ona może zeznać, że chciała spisać oświadczenie czy coś, ale Ty po prostu odjechałes. Co wtedy powiesz? Że chciałeś wezwać policję, ale ona nie chciała i w sumie wywalone? W takiej sytuacji nie można po prostu odjechać. Policja albo oświadczenie. Ew oświadczenie, że obydwie strony nie mają roszczeń bo nie było uszkodzeń w przypadku takiej #!$%@? baby i nagrania

Co innego jakbyś nie wiem,