Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #wypadek #wypadki #policja #zderzenie #auta

Witajcie, zderzenie lusterkami kobita typiara chce kasę "bo ma droższe auto" rozmawia przez telefon z kimś kto mówi, że mam znoszone opony dlatego nie zjechałem na wąskiej drodze i w nią uderzyłem xD

Dobra finalnie numerów telefonów nie chciała wymienić ani spisać żadnego oświadczenia.

Powiedziała, że przejrzy swoje nagranie z kamerki i zgłosi się z nim na policję i odjechała.

Co sądzicie o tej sytuacji?
  • 51
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@mateusz-bogacki no droga wąska obydwa auta zjechały, ja nie czuje się winny, pytanie czy policja może cokolwiek z tym zrobić? Samego zderzenia lusterkami przecież nie widać na kamerze, plus nie było wezwania przy zdarzeniu
  • Odpowiedz
@JcL: zalezy dlaczego zderzyliscie sie lusterkami. jesli oboje normalnie jechaliscie swoim pasem ruchu i po prostu droga byla za wąska to wina obopólna jest. czyli każdy płaci za swoje uszkodzenia.
  • Odpowiedz
@JcL: teraz to może iść na tą policję bo ty zeznasz, że kobieta nie chciała zgłaszać stłuczki i odjechała bez wzywania policji. Gówno ci zrobią. Coś czuję, że babka nie miała przeglądu albo nie była pewna czy ma 0 promili i po prostu spieprzyła z miejsca zdarzenia.
  • Odpowiedz
@JcL: generalnie przerabiał sprawę mój ojciec i policja przyjechała i dała mandat obydwu stronom, a ubezpieczalnia z powodu obopólnej winy odmówiła naprawy z OC, jedynie AC wchodziło w grę.

Z tego co słyszałem to standard przy tego typu zdarzeniach, chyba że masz dowód na kamerce, że ktoś ci ewidentnie zajechał.
  • Odpowiedz
@JcL też tak się kiedyś zderzyłam z jedną osobą, nakrzyczała na mnie i odjechała . Jej lusterko się rozwaliło a moje nietknięte, tylko nie da się go elektrycznie ustawić. Do tej pory nie wiem czyja to wina była myśle, że obu stron i tyle.
  • Odpowiedz
@JcL: ona nie chciała nic spisywać to ty też odpuściłes xd ja #!$%@?. Teraz to oby z ciebie zdarła ile wlezie żebyś się nauczył na przyszłość
  • Odpowiedz