Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #wypadek #wypadki #policja #zderzenie #auta

Witajcie, zderzenie lusterkami kobita typiara chce kasę "bo ma droższe auto" rozmawia przez telefon z kimś kto mówi, że mam znoszone opony dlatego nie zjechałem na wąskiej drodze i w nią uderzyłem xD

Dobra finalnie numerów telefonów nie chciała wymienić ani spisać żadnego oświadczenia.

Powiedziała, że przejrzy swoje nagranie z kamerki i zgłosi się z nim na policję i odjechała.

Co sądzicie o tej sytuacji?
  • 51
@JcL policja #!$%@? wam po mandacie dla zasady po jakieś 1000 zł aby takimi #!$%@? nie zawracać im dupy a od ubezpieczalni otrzymasz 50% należnego tobie odszkodowania.

Jak chcesz być przezorny to zgłoś sprawę na policję, że babka uciekła by nie było, że to jedynie twoja wina.
  • 0
@SNUPPi ale czekaj to teraz możesz oskarżyć kazde auto mijające Twoje, że miałeś zderzenie, bo "zgłosiłeś się pierwszy". Przecież druga storna musi też odpowiedzieć jak było xD
@JcL policja nie będzie dociekać w tym przypadku czyja wina bo akurat tutaj nie jest w stanie tego uczynić więc zaproponuje wam po mandacie albo sprawa do sądu a sąd orzeknie na 99.9% współwinę.

Siedzę 8 lat w likwidacji szkód i wiem od podszewki jak to działa.

Najlepiej poprostu jak się spotkasz że sprawczynią dogadać i spisać oświadczenie, że żadna ze stron nie będzie rościła odszkodowania za to zdarzenie bo finansowo oboje
@JcL kwestia jak wygląda to na nagraniu ale szedłbym w zaparte, że chciałeś wezwać policję. Drugi uczestnik bał się i odjechał.

Jak pamiętasz numery prewencyjnie możesz zgłosić do jego ubezpieczyciela lub na policję.

Jeśli będziesz tym drugim to będziesz na straconej pozycji