Wpis z mikrobloga

139 851,30 + 6,38 = 149 857,68

Po niedzielnej piętnastce zrobiłem sobie dwa dni przerwy, ale dzisiaj rano zabrakło bułek i tym samym byłem niemalże zmuszony do zorganizowania małego wypadu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Obudziłem się wcześnie, ale trochę się Bus grałem i udało mi się wybiec dopiero o 06:30. Inna sprawa, że i tak planowałem jakieś 6 km – więc wcześniejszy start skończyłby się bezsensownym czekaniem pod piekarnią aż się otworzy ¯\(ツ)

Biegło się całkiem spoko, nie przeszkadzał mi żaden ból. Pierwszy kilometr poszedł w całkiem znośnym tempie, a później mimo górek udało się nawet utrzymać tempo ()

Do piekarni doleciałem o 06:05, więc idealnie – parę minut później już byłem w domu.

Do półtora pół Maratonu zostało już półtora tygodnia – muszę rozważnie rozkładać obciążenie i liczyć na to, że uda mi się wyjść z twarzą (ʘʘ)

Mój #garmin już chyba wchodzi w fazę demencji, wskazania wysokościomierza są totalnie z dupy - Prawdziwych przewyższeń było ledwie 90 m. Ktoś ma jakiś pomysł co na to zaradzić? Nawet chciałem włączyć w menu czujnik wysokości, ale niestety się nie da ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Miłego środeczka!

#sztafeta #enronczlapie #bieganie #biegajzwykopem #ruszkrakow
Pobierz enron - 139 851,30 + 6,38 = 149 857,68

Po niedzielnej piętnastce zrobiłem sobie dwa ...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 12
1. cofnięcie ostatniej aktualki


Nie umiem, ale to się samo porobiło i raczej nie ma wiele wspólnego z softem

2. reset do fabrycznych


Nie pomogło

3. telefon do garmina


@gokish: to staruszek Fenix5, jedyne co zaoferują to płatną wymianę na refurba (o ile jeszcze je mają)
@enron: No jak fabryczny nie pomógł to się zwyczajnie #!$%@?ł i tylko garmin poratuje :( znajomemu tak samo ostatnio poszedł 945 na trasie gdzie przewyższenia całe 15m pokazywało mu więcej niż ja miałem w górach :D
@gokish: właśnie na stronie garmina czytałem troubleshooting... i w końcu się przyjrzałem garminowi i widzę że ten port był tak zaj* syfem że głowa mała. Coś tam przeczyściłem, zaraz przepłuczę wodą i zobaczymy czy to coś pomoże (ʘʘ)
@enron A co to się wydarzyło z wyliczeniami sztafetowymi tutaj? :o


@trikos: xD wszystko mi się pier... Zara poprawkę dodam.

Update: E nie, moment, przeca pisałem że tyłem biegłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@enron Tyłem aż 10 tys. km?! Ja wiedziałem, że mam tu do czynienia z samymi prosami, ale że aż tak ( ͡º ͜ʖ͡º)


@trikos: trzeba jakieś wyzwania mieć ( ͡º ͜ʖ͡º)