Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#alkoholizm #wroclaw
Jakie są wasze zamienniki spotkań ze znajomymi na piwie? Chcę się z kimś spotkać po pracy 1:1 i pogadać do późna. Normalnie bym poszedł do pubu i wypilibyśmy kilka piw aż wybiłaby północ. Jaka jest dobra alternatywa która nie polega na piciu alkoholu? Można pójść na jedzenie, ale to trwa 30 minut. Przychodzi mi do głowy spacer oraz herbaciarnie, gdzie rzeczywiście zdarzało mi się spędzić kilka godzin. Co poza tym? W jaki sposób można spędzieć kilka godzin na rozmowie bez alkoholu poza domem?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 25
@mirko_anonim: Jeśli to ma być siedzenie, to wydaje mi się, że restauracja nie musi być złym pomysłem, albo nawet kawiarnia. Bo rzeczywiście samo jedzenie dania to 30 minut, ale w dużym mieście zazwyczaj też trzeba poczekać na jedzenie jakieś 20/30 minut. Potem 30 jedzenia, potem domówienie jakiejś herbaty, albo deseru i kolejne 30 minut. I już robi się półtorej godziny. Jeśli nie musicie niczego jeść to polecam jednak spacery. Wtedy najlepsze
@mirko_anonim: najlepiej pewnie połączyć kilka rzeczy np. jedzonko, spacer, bilard/kręgle. Ale ogólnie na trzeźwo to ciężko, ja nie znam takich, jak ktoś nie pije to siedzi w domu, a reszta puby od wieczora do rana
na bilard bez piwa bym nie poszedł xD ale nie mam problemu z tym, że ktoś nie pije, ja mogę sączyć piwka sam