Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw #samotnosc #przemyslenia #redpill #zwiazki #rozwojosobisty #tfwnogf ##!$%@? #nauka #biologia #logikarozowychpaskow

Dobra usunąłem tamten wpis bo okazało się że tamten typ #!$%@?ł wpis użytkownika @Fekalny_okuratnik za co przepraszam @Fekalny_okuratnik że podałem #!$%@? wpis zamiast oryginalnego jeszcze raz przepraszam

Tak czy siak polecam wszystkim wam przeczytać wpis bo jest bardzo dobry

Link do jego wpisu: https://wykop.pl/wpis/68323585/wpis
Pobierz power-weak - #blackpill #przegryw #samotnosc #przemyslenia #redpill #zwiazki #rozwojo...
źródło: temp_file5850579861733885767
  • 23
@power-weak: jestem prostym chłopem ze wsi, gębą 3-4/10, mało inteligentny, nawet matury z matmy nie zdałem q robię spektakularne rzeczy w swoim życiu,
Filmy jamesa Bonda to niekiedy pikuś pracy tym co przeżyłem w wyprawach bikepackingowych,
Także ta teoria działa u mameł życiowych co chcą życie na łatwym poziomie przeżyć, ok ale wtedy masz nudne życie,
Chcesz spektakularne przeżycia to musisz iść na level rokie,pro, advanced itd
jestem prostym chłopem ze wsi, gębą 3-4/10

Filmy jamesa Bonda to niekiedy pikuś pracy tym co przeżyłem w wyprawach bikepackingowych

Także ta teoria działa u mameł życiowych co chcą życie na łatwym poziomie przeżyć,


@adamsowaanon:
Mam 31 lat i jestem w jakimś stopniu pogodzony ze swoim przegranym życiem, a takie posty jak Twój tylko robią mi zamęt w mózgu.
Pobierz PorcelanowyLis - > jestem prostym chłopem ze wsi, gębą 3-4/10
Filmy jamesa Bonda to n...
źródło: dont-give-me-hope-meme-3-768x409
mało inteligentny, nawet matury z matmy nie zdałem

@adamsowaanon:

A co do inteligencji - intelignecja a w szczególności wskaźnik iq słuzy przede wszystkim jako coś do czego przegrywy bez osiągnięć walą konia.
Jak ktoś nie ma w zyciu dobrej pracy, znajomych, osiagniec i marnuje całe dnie to musi sie dowartosciowac, że w tescie online wyszło mu 140 IQ "ALE JESTEM SUPER" *fap fap fap fap*.
Tymczasem koles z iq 100 prowadzi
Jakbyś miał mordę więcej niż 3/4 na 10 to by twoje życie wyglądają jeszcze lepiej o to w tym wpise chodzi


@power-weak: ale co by mi to dało?
Kobiety by mi na #!$%@? wskakiwały?
Zarabiał bym jeszcze więcej niż obecnie w UK?
Już mam 2-4 razy w roku wakacje, łącznie 1-3 miesiące,
Co mi trzeba więcej?
Na bikepacking wyjazdy nie trzeba dużo kasy,