Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw #samotnosc #przemyslenia #redpill #zwiazki #rozwojosobisty #tfwnogf ##!$%@? #nauka #biologia #logikarozowychpaskow

Dobra usunąłem tamten wpis bo okazało się że tamten typ #!$%@?ł wpis użytkownika @Fekalny_okuratnik za co przepraszam @Fekalny_okuratnik że podałem #!$%@? wpis zamiast oryginalnego jeszcze raz przepraszam

Tak czy siak polecam wszystkim wam przeczytać wpis bo jest bardzo dobry

Link do jego wpisu: https://wykop.pl/wpis/68323585/wpis
power-weak - #blackpill #przegryw #samotnosc #przemyslenia #redpill #zwiazki #rozwojo...

źródło: temp_file5850579861733885767

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@power-weak: jestem prostym chłopem ze wsi, gębą 3-4/10, mało inteligentny, nawet matury z matmy nie zdałem q robię spektakularne rzeczy w swoim życiu,
Filmy jamesa Bonda to niekiedy pikuś pracy tym co przeżyłem w wyprawach bikepackingowych,
Także ta teoria działa u mameł życiowych co chcą życie na łatwym poziomie przeżyć, ok ale wtedy masz nudne życie,
Chcesz spektakularne przeżycia to musisz iść na level rokie,pro, advanced itd
  • Odpowiedz
jestem prostym chłopem ze wsi, gębą 3-4/10

Filmy jamesa Bonda to niekiedy pikuś pracy tym co przeżyłem w wyprawach bikepackingowych

Także ta teoria działa u mameł życiowych co chcą życie na łatwym poziomie przeżyć,


@adamsowaanon:
Mam 31 lat i jestem w jakimś stopniu pogodzony ze swoim przegranym życiem, a takie posty jak Twój tylko robią mi zamęt w mózgu.
P.....s - > jestem prostym chłopem ze wsi, gębą 3-4/10
Filmy jamesa Bonda to niekiedy...

źródło: dont-give-me-hope-meme-3-768x409

Pobierz
  • Odpowiedz
mało inteligentny, nawet matury z matmy nie zdałem

@adamsowaanon:

A co do inteligencji - intelignecja a w szczególności wskaźnik iq słuzy przede wszystkim jako coś do czego przegrywy bez osiągnięć walą konia.
Jak ktoś nie ma w zyciu dobrej pracy, znajomych, osiagniec i marnuje całe dnie to musi sie dowartosciowac, że w tescie online wyszło mu 140 IQ "ALE JESTEM SUPER" *fap fap fap fap*.
Tymczasem koles z iq 100
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik mam nadzieje, że sie nie gniewasz, że twój dobry wpis przypomniałem nie oznaczając Ciebie że to był twój wpis ale nie wiedziałem czyj to był po prostu miałem zapisane w notatniku z "dobrymi postami"
  • Odpowiedz
Jakbyś miał mordę więcej niż 3/4 na 10 to by twoje życie wyglądają jeszcze lepiej o to w tym wpise chodzi


@power-weak: ale co by mi to dało?
Kobiety by mi na #!$%@? wskakiwały?
Zarabiał bym jeszcze więcej niż obecnie w UK?
Już mam 2-4 razy w roku wakacje, łącznie
  • Odpowiedz