Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy to jest dobrze wykonana robota? Grzejnik będzie wymianiany, a chodzi mi o zabudowę ścianki. Tutaj nie mam ku temu wątpliwości. Wszystko równo osadzone na profilach. Wątpliwości mam co do położonego na to gipsu. Czy to będzie się dało bez problemu wygładzić? Fachowiec mówi że gąbka 120. zalezy mi żeby to było gładkie i było widać ładnie nałożoną farbę. Martwie się że nałożył to tak źle że trzeba coś poprawiać.

#budowlanka #remontujzwykopem #szpachlowanie #gladzenie #budownictwo #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy to jest dobrze wykonana robota?  Grzejnik...

źródło: 03c3fef31edd6

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: no jest dosyć nieudolnie poszpachlowane i będzie widać po szlifie otwory narożnika. Powinna być druga warstwa położona i tak przy okazji powiedz mu, że narożniki to na gips szpachlowy się wkleja a nie na gładź
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wg mnie trochę partactwo, trochę jakby ktoś pierwszy raz kładł gips. Jasne że będzie dało się wygładzić na upartego, ale się zajedziesz robiąc to ręcznie. Poza tym te niedoróbki wystające w narożnikach ci tak pewnie zostaną, bo jak się tam dostaniesz? Nawet gąbką do krawędzi tak dobrze tego nie wyrównasz. No i jak koledzy wspomnieli - dziurki wciągło z tej listwy narożnej, więc będą widoczne po szlifowaniu. Brakuje kolejnej
  • Odpowiedz