Wpis z mikrobloga

to jest pikNE Glapa chyba zobaczył że z rynkami ne ma żartów. Pała mięknie, gospodarka hamuje, Ukraińcy spierla la ją z Disnaylandu

Bangladesze uciekli do Niemiec, NIEMCY hAMUJĄ A wojna na Ukrainie zostaje i my Z problemami Ukraińców.

A człowiek niby to widział od 2019 roku , trochę się oszukiwał ale dobrze że kredytu nie brał. Bo kurrwa musi być grubo skoro wAKAKIKI BEDA NA CAŁY ROK

po co komu mieszkanie wyceniane na 20/ m2 skoro #!$%@? rynek jest mniejszy o 65% od lat 2019 / 2020 / 2021

#nieruchomosci #finanse
  • 16
@Krupier: stary ja nie mówię od 2017 roku, w 2019 weszły pierwsze ustawy wojenne o bratniej pomocy, Miedzy innymi
że wojska Usa będą stacjonować i że bedą patrolować nasze ulice co właśnie sie dzieje.

We Wrocławiu będzie tragedia na rynku wynajmu bo Żandarmeria USA właśnie zaczyna służbę we Wrocławiu. wstępnie mają pilnować TURYSTÓW
https://wykop.pl/link/7215267/zandarmeria-wojskowa-usa-bedzie-patrolowac-ulice-we-wroclawiu

Ale kierunek służby może się zmienić w razie zmaiany sytuacji
Przypominam że Wrocław to ukrainskie miasto
stary ja nie mówię od 2017 roku, w 2019 weszły pierwsze ustawy wojenne o bratniej pomocy, Miedzy innymi

że wojska Usa będą stacjonować i że bedą patrolować nasze ulice co właśnie sie dzieje.


@dzikuZplasriku: no i? Dalej w 2019 było taniej niż w 2023.

We Wrocławiu będzie tragedia na rynku wynajmu bo Żandarmeria USA właśnie zaczyna służbę we Wrocławiu. wstępnie mają pilnować TURYSTÓW


@dzikuZplasriku: XD

Ok.

Przypominam że Wrocław to
żandarmeria nie ma uprawnień do łapania cywili.


@Krupier: No włsnie ma. Nie wiem skąd sie biorą takie dzbany JAK TY

Prezydent RP wydał postanowienie, które uprawnia żołnierzy USA, Kanady, Wielkiej Brytanii oraz Irlandii Północnej do używania środków przymusu bezpośredniego na terenie Polski. W niektórych przypadkach mogą też używać broni. Dotyczy to nie tylko stosowania siły wobec własnych żołnierzy, ale również wobec cywilów

https://bezprawnik.pl/uprawnienia-zolnierzy-nato/
rynek jest mniejszy o 65%


@dzikuZplasriku: No tak, przecież zgodnie z tymi danymi demograficznymi, którymi gołodupce spamuja Internet od 15 lat, te za te kilkaset procent wzrostu popytu na hipoteki odpowiadają krasnoludki, bo tyle ludzi po prostu nie ma, tak?