Aktywne Wpisy

lubie-sernik +94
Taki zestaw w Seven Eleven wyszedł 25 zł. Całkiem fajna cena.
Nie wiem jak tagować bo # Azja zaraz będą mówić, że zaśmiecam a swojego tagu też nie chce zaśmiecać xD
#sernikpodrozuje
Nie wiem jak tagować bo # Azja zaraz będą mówić, że zaśmiecam a swojego tagu też nie chce zaśmiecać xD
#sernikpodrozuje
źródło: 1000056804
Pobierz
wybryk_natury +133
Dostałam prezent na dzień dziecka (aneks z podwyżką)





@ketiow: Przecież to pisowskie konto xd
Wiadomo, że zawsze będzie po linii partii.
Nie można u nas robić niczego na spokojnie z wyrachowaniem , tylko tak na emocjach grać?