Wpis z mikrobloga

Witajcie Wykopowe Świry.

Po dłuższej przerwie kilka informacji.

W sierpniu niestety nie było wyzwań. Po prostu zapomniałem. Wybaczcie. Pierwszy raz mamy lukę i mam nadzieje ostatni.

Na wrzesień są już dodane wyzwania z opóźnieniem.

I teraz póki co gorsze informacje. Nasze 5 letnie, roczne i wyzwania pór roku zostają, ale nie można dodać kolejnych długich wyzwań. Prozaiczny powód jest taki, że Garmin znów coś #!$%@?ł i nie można zrobić nic dłuższego niż 2 miesiące jako WŁASNE WYZWANIE.

W ogóle zmienili koleeeeeejny raz sposób dodawania wyzwań. I tak dodali inwalidów 2x, uprościli trochę dodawania, ale zabrali całkowicie edycje, którą trzeba po dodaniu wyzwania zedtyować - tytuł i info wyzwania. Wkurzyłem się trochę. Bo znów wydłużyli czas dodawania wyzwania.

Kiedyś można było stare miesiące dodać tak jak ten sierpień teraz chciałem zalegle. Teraz też już się nie da. Garmin #!$%@? powoli użytkowników Connect Web. Zapytałem na forum czemu tak jest i żeby wrócili do długich wyzwań.

Także po lecie, wyzwania jesienne nie będą utworzone, bo po prostu nie mam jak tego zrobić - daty niestety edytować się nie da. Cieszmy się, że nie zabrali nam tego 5-letniego ;)

-------------------

A tak aktualnie to dalej zapraszamy do grupy Garmin Connect - wymagane urządzenie Garmina.

Trzymajcie się ciepło, bo dziś nieźle leje. Hej!

Pozdrawiam.

Nowi członkowie mile widziani >>> https://connect.garmin.com/modern/group/3187815
#wykopoweswiry #garmin #biegajzwykopem #sztafeta #rower #plywanie #bieganie #kroki #spacerujzwykopem #garminconnect
madtrexx - Witajcie Wykopowe Świry.

Po dłuższej przerwie kilka informacji. 

W sierp...

źródło: Fall-running-leaves-960x701

Pobierz
  • 6