Wpis z mikrobloga

jaki niewolnik xD


@MoonlightSh: no tak niewolnik.
Jeżeli ktoś stosuje się do zasad obowiązujących jest niewolnikiem... równie dobrze można nazwać niewolnikami wszystkich którzy grają zgodnie z regułami gry, uprawiają sport zgodnie z zasadami dyscypliny, czy projektują według norm.
Za to wszystkich którzy robią wszystko na opak, łamią zasady gry, obchodzą reguły i wytyczne nazwijmy, wolnymi ludźmi.

"inny sygnał ostrzegawczy o nieprzeraźliwym dźwięku", OP mógł powiedzieć, że sam emituje sygnały ostrzegające


@Catmmando: ale nie mógł przy tym udawać Nazgula ( ͡° ͜ʖ ͡°)

może stąd że jeszcze parę lat temu każdy gliniarz miał w to #!$%@?


@Kamileqq: no widzisz, ja w 2015 dostałem mandat za jazdę po chodniku i właśnie za brak dzwonka - 50 zł. Stali o północy przy ruchliwym (w ciągu
@Kamileqq: można się śmiać ale zgodnie z prawem Twój rower musi mieć światła pozycyjne przednie i tylne, tylne światło odblaskowe, sprawny hamulec i sygnał dźwiękowy. Spełniając te wymogi, dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych osób obecnych na drodze.
może jak tak gnębią cyklistów to by se przerwę zrobić hmm


@KingaM: a uwierzysz, że badaja rowerzystów alkomatem i każdy rowerzysta przekraczający limit jest liczony jako nietrzeźwy kierowca i wliczany do tej samej grupy co samochodziarze? xD W żadnym innym kraju UE się tak nie robi.
xD, cała opozycja trąbi o nie praworządności w tym kraju a plebs oburzony bo dostał mandat za łamanie przepisów. Op na czerwonym świetle przechodziłby przez przejście dla pieszych i dostałby mandat to tłumaczyłby że nic nie jechało. Ja #!$%@?, tacy ludzie chcą wygrać wybory?


@Qql3l3: Doskonale wiemy, że w Polsce przepisy jedno a praktyka drugie. Zwłaszcza na drogach, gdzie przekraczanie dozwolonej prędkości jest normalne (jak nie przekraczasz, to cię strąbią jeszcze),