Wpis z mikrobloga

Ostatni tydzień w starym kołchozie. WIęcej nie będę użerał się z robolami i Anetkami z biura.

W nowej korpo pierwszy miesiąc wdrożeniowy stacjonarnie a później praca zdalna. Nie będę tej zimy musiał wychodzić na mrozie i skrobać gruza żeby jechać do januszexu. Echhh boję się, że to zbyt piękne żeby było prawdziwe bo dotychczas nie miałem pracy zdalnej. Z drugiej jednak strony zdalna to nie jest jakieś nie wiadomo co w dzisiejszych czasach. Daj Boże żeby to wszystko wypaliło po mojej myśli.
#przegryw #pracbaza #januszex #robpill
BlackpillRAW - Ostatni tydzień w starym kołchozie. WIęcej nie będę użerał się z robol...

źródło: doomer work

Pobierz
  • 25
@Forak zarówno do tej co pracuje obecnie jak i tej co zacznę za tydzień to były wymagania mniej więcej takie:
-istnieć

A na serio to coś w stylu: dokładność, sumienność, praca zespołowa itd.

Nie zmienia to faktu, że na pracuj.pl pokazuje liczba aplikacji +100 a miejsce było jedno. Wygląda na to, że pokonałem w tym wyścigu ponad 100 innych Areczków.

To, że spełniasz wymagania to jeszcze nie znaczy, że dostaniesz robote.
@Forak W ogłoszeniu wykształcenie wymagane średnie. A na rozmowie uważam wypadłem średnio - denerwowałem się. Miewałem rozmowy na których uważam wypadłem o wiele lepiej a mimo to mnie nie zatrudnili.

To jest loteria co Anetki z HR-u sobie wymyślą. Trzeba próbować do skutku. Mi się udało po prawie 10 miesiącach