Wpis z mikrobloga

  • 2
ogolnie patrze na wzrost ofert we Wro i xD


@notBart: Topka ofert wynajmu na mieszkańca to kolejno Łódź, Kraków i Wrocław. Nawet jak rynek stał zupełnie w 2022 to w tych 3 miastach dalej kupowali "inwestorzy". Teraz oferta najmu sypie się na rynek szerokim strumieniem, bo przecież cza realizować Dochód Pasywny.
@mickpl: Ukraińcy się skończyli, wręcz jadą dalej na zachód, ciapaki dostały przez aferę wizową bana, demografia fatalna. To nie wyglada na dobre fundamenty dla wynajmu mieszkań szczególnie w polskich miastach drugiej kategorii jak Łódż czy Katowice.
Nie znam się, ale się wypowiem. Kilkanascie lat temu Łódź była drugim najwiekszym miastem w Polsce, coś około 1milion mieszkańców. Jak zostało 600tys tzn ze ubylo 400tys mieszkańców. O ile nie mieszkali w kamperach to tych mieszkan ze sobą nie zabrali. Czy to moze wplywać na rynek najmu?
@mickpl: Nie chcę psuć Twojej narracji ale wrzesień to najbardziej aktywny miesiąc jeśli chodzi o najem w Łodzi. Większość umów kończy się na początku września, stąd wysyp ofert, które najprawdopodobniej do końca miesiąca w większości znikną z rynku. Druga sprawa - dużo ofert wystawionych jest dla mnie po abstrakcyjnych cenach i takie po prostu będą wisieć aż znajdą desperata.

Na początku września wystawiłem ładną kawalerkę w Łodzi za normalne pieniądze to