Wpis z mikrobloga

@onepnch: jeśli planujesz bombę na 8 tygodni to daj se siana.

Dwie fiolki cypio - 200 PLN przy 500 mg tygodniowo starcza 10 tygodni
Jeśli chcesz bić HCG do tego powiedzmy mniej niż 100 PLN/msc
Jakiś inhibitor aromatazy - z 100 PLN za opakowanie, które być moze starczy na więcej niż te 10 tygodni

Czy w skrócie 100-200 PLN/msc

(ceny dla normika z jakiejś strony czy #!$%@? dila, wiec proszę się
@onepnch:

W 8 tygodni to napuchniesz wodą i gówno mieśnia dołożysz - przeceniasz działanie sterydów na teściu solo, w takim okresie aby dołożyć coś sensownie to byś musiał walic 3-4 gram środków łącznie z trenbolonem. Później na odbloku będziesz czuł się x3 gorzej niż obecnie (uwierz, ze chłop na nim ani #!$%@? nie staje albo potrafią do mnie dzwonic, ze idą się wieszać w lesie), a po odbloku będziesz tak samo
@NaChuiMiTaCHata: Widzę, że noobów wiedza niemalże tajemna, ale dla kłujących oczywiste. Zastanawie mnie teraz, dlaczego często słyszę o znajomych lekarzy, że jeden matoł z drugim matołem leżą w stanie poważnym na nefrologii/neurologii
@kuroszczur: Oczekujesz odpowiedzi w stylu, teraz się bierze 400mg testa tygodniowo? Dla jednego nawet tyle to będzie za dużo i morfologia będzie na czerwono, a ktoś inny będzie ładować 1,5g saa tygodniowo i wszytko będzie bardziej niż ok. Z powodu kwestii osobniczych i innych zmiennych dla każdego sprawa jest mocno indywidualna.

A że jest sporo debili, którzy ładują towar na pałę, nie badają się i nie dbają o profilaktykę, to potem