Wpis z mikrobloga

Hoeflation - sukflacja - zjawisko, które coraz bardziej dotyka współczesnych młodych mężczyzn. Ile to już razy dochodziłem do wniosku, że walka o $ipe nie ma zwyczajnie sensu i się nie opłaca. To tylko chwilowa przyjemność, tylko s--s, a potem dochodzisz do wniosku, że po co mi to było. Stawałem na łbie, żeby sobie podymać, straciłem czas, kasę - dzisiejsze kobiety w 98% nie są tego warte. Co innego gdyby to się odbywało bez tego całego cyrku. S--s? Okej, chodźmy do mnie. Wtedy to może i by się opłacało i było warte świeczki.

Mężczyźni często nauczeni są, że nie mają nic za darmo, więc #!$%@?ą. Siłka, lepsza robota, hobby - są obrotni, przez to są ciekawymi ludźmi. Kobiety wręcz przeciwnie. Nie muszą robić nic, by mieć kosmiczną atencję. Przez co nie pracują nad sobą i mają niską wartość (kiedyś kobieta oddawała się jednemu mężczyźnie, dziś bierzesz taką Julkę w wieku 24 lat, która na liczniku ma już 7 typa - optymistyczny scenariusz). Wartość młodych kobiet drastycznie spada na rynku seksualnym. Inwestowanie w relacje z takimi dziewczynami należy więc ograniczyć do minimum. Nie dawać wiele od siebie, dymać i mieć wywalone.

#redpill #blackpill #mgtow #zwiazki #tinder
Reiden - Hoeflation - sukflacja - zjawisko, które coraz bardziej dotyka współczesnych...

źródło: 0hB6HqkBRV7F70znEePSF1IBKiVDlStV

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reiden: No niestety ten ciągle trwa i będzie wyścig zbrojeń samców trwał. Faceci stają się coraz lepsi, a kobiety coraz gorsze chociaż to one wybierają sobie coraz lepszych facetów. Jedynie najlepsi faceci korzystają, bo mają coraz łatwiejszy s--s.
Kiedyś wojny, epidemie, kataklizmy i nieurodzaj doprowadzający do głodu wyrównywał szanse- dzisiaj jest zbyt bezpiecznie, a jak nawet przyjdzie wojna jak na Ukrainie to kobiety i tak skorzystają- wyjadą na zachód przyjęte
  • Odpowiedz
@onomatopeja_:

Przecież kto by chciał mieć znajomego, nie mówiąc już o partnerze, który nie potrafi się wysłowić, kobiety traktuje jak worek na spermę, bo przecież partnerka to jest tylko do ruchania, jakieś fobie społeczne, eksperymenty na tinderach, blackpille, bluepille, p--------e, przecież tego się nie da nawet słuchac.


tymczasem przeciętna kobieta która nie ma problemu z wejściem w
  • Odpowiedz
@czescmampytanie zesrał to ci się ojciec na ryj przegrywie. Jak się otaczasz debilami, to się nie dziw że się nie potrafią wysłowić. Nie znam w moim otoczeniu ani jednej kobiety co się nie potrafi wysłowić. "Cuck" xD wykop wam wyprał mózgi, ale może to i dobrze, takich toksycznych odpadów jak wy nikomu nie potrzeba
  • Odpowiedz
  • 0
po wpisach na tym tagu to ja się wcale nie dziwię że to piwniczaki. Przecież kto by chciał mieć znajomego, nie mówiąc już o partnerze, który nie potrafi się wysłowić, kobiety traktuje jak worek na spermę, bo przecież partnerka to jest tylko do ruchania, jakieś fobie społeczne, eksperymenty na tinderach, blackpille, bluepille, #!$%@?, przecież tego się nie da nawet słuchac


@onomatopeja_: ale spłycenie tematu. Kobiety nie są takie niewinne i
  • Odpowiedz
@czescmampytanie wiem skąd pochodzi słowo cuck, nawiązywałem do tego że jesteś po prostu idiotą. "Obalam teorie" "walczę o dobre słowo dla przegrywa" weź ty lepiej sie rozpedz i w ścianę pieprznij głową, na zdrowie powinno ci to wyjść

@Reiden mordeczko miałem więcej kobiet niż masz palców na ciele, więc przestań mi gadać jak trzeba się zachowywać. Buractwo się tempi niezależnie czy w stronę kobiety czy faceta. Nie twierdzę że takich
  • Odpowiedz
  • 1
@onomatopeja_: strzelam, że jednak c---a miałeś, ale próbujesz forsować swoje teorie.

WSZYSCY INNI SA WINNI A NIE JA CHLIP, A LOSZKI TO COORVY MORDO XDDDDDD


@onomatopeja_: sam stawiasz takie tezy z d--y. Nikt tutaj nie pisze, że laski to szmaty, ani nie płacze, że jest uciemięrżniony. Ja potrafię do laski podejść gdziekolwiek jestem, dbam o siebie, siłka od lat, dobra kasa, nic mi nie spadło z nieba. Powodzenie
  • Odpowiedz
@Reiden wyśmiewam takie tezy, bo masz tyle co dasz. Nie muszę udowadniac randomowi z wykopu, bo mam to w dupie w co tam sobie wierzysz, mam 35 lat, przeżyłem w życiu sporo, sporo widziałem i sporo wiem. Też trafiałem na laski które po bzyknieciu szły w odstawkę, bo miałem okres gdzie spotykałem się z nimi dla sportu. Ale też mnie to znudziło w pewnym momencie i też zacząłem szukać kogoś takiego
  • Odpowiedz
  • 0
Nikt tutaj nie pisze, że laski to szmaty, ani nie płacze, że jest uciemięrżniony


@Reiden: Stary, my chyba na inne portale wchodzimy.
  • Odpowiedz