Wpis z mikrobloga

Hoeflation - sukflacja - zjawisko, które coraz bardziej dotyka współczesnych młodych mężczyzn. Ile to już razy dochodziłem do wniosku, że walka o $ipe nie ma zwyczajnie sensu i się nie opłaca. To tylko chwilowa przyjemność, tylko seks, a potem dochodzisz do wniosku, że po co mi to było. Stawałem na łbie, żeby sobie podymać, straciłem czas, kasę - dzisiejsze kobiety w 98% nie są tego warte. Co innego gdyby to się odbywało bez tego całego cyrku. Seks? Okej, chodźmy do mnie. Wtedy to może i by się opłacało i było warte świeczki.

Mężczyźni często nauczeni są, że nie mają nic za darmo, więc #!$%@?ą. Siłka, lepsza robota, hobby - są obrotni, przez to są ciekawymi ludźmi. Kobiety wręcz przeciwnie. Nie muszą robić nic, by mieć kosmiczną atencję. Przez co nie pracują nad sobą i mają niską wartość (kiedyś kobieta oddawała się jednemu mężczyźnie, dziś bierzesz taką Julkę w wieku 24 lat, która na liczniku ma już 7 typa - optymistyczny scenariusz). Wartość młodych kobiet drastycznie spada na rynku seksualnym. Inwestowanie w relacje z takimi dziewczynami należy więc ograniczyć do minimum. Nie dawać wiele od siebie, dymać i mieć wywalone.

#redpill #blackpill #mgtow #zwiazki #tinder
Reiden - Hoeflation - sukflacja - zjawisko, które coraz bardziej dotyka współczesnych...

źródło: 0hB6HqkBRV7F70znEePSF1IBKiVDlStV

Pobierz
  • 30
@naganiaczherculesa: a to zależy:
1. dużo mniejsza część - wiedzą jak wygląda rzeczywistość i chcą ostrzec innych, mniej doświadczonych chłopaków przed błędami, które sami popełnili
2. Zdecydowana większość - też wiedzą jak wygląda rzeczywistość, ale na poziomie podświadomości nie potrafią się z nią pogodzić, a takimi wpisami zagłuszają swój dysonans poznawczy ¯\(ツ)/¯
@naganiaczherculesa po wpisach na tym tagu to ja się wcale nie dziwię że to piwniczaki. Przecież kto by chciał mieć znajomego, nie mówiąc już o partnerze, który nie potrafi się wysłowić, kobiety traktuje jak worek na spermę, bo przecież partnerka to jest tylko do ruchania, jakieś fobie społeczne, eksperymenty na tinderach, blackpille, bluepille, #!$%@?, przecież tego się nie da nawet słuchac. Niech giną