Wpis z mikrobloga

@Aokx: o k*rwa XD myślałem że tacy korwiniści już wyginęli.
Powinno się Ciebie trzymać w jakimś rezerwacie pod ochroną by móc obserwować życie gatunku zagrożonego wyginięciem
  • Odpowiedz
@Aokx: A, dzięki że mi przypomniałeś. Dziś miałem wysłać 100 zł mojemu koledze ze Szwecji bo nie ma na chleb. W końcu mieszka w bardzo biednym kraju dotkniętym socjalizmem.
  • Odpowiedz
ale zdradzę Ci, że może chodzić o pewną partię, która w skrócie nazywała się PPS


@mika077: co wy w ogole piszecie xD
zarzucasz ziomkowi, ze nie zna histori po czym piszesz o PPS jako wybawicielach Polski? Kiedy wybawiali kraj? W 1918 przy podpisywaniu traktatu wersalskiego, czy potem w 1926 przy zamachu stanu?
  • Odpowiedz
Dziś miałem wysłać 100 zł mojemu koledze ze Szwecji bo nie ma na chleb. W końcu mieszka w bardzo biednym kraju dotkniętym socjalizmem.


@zielonzielon: oby jeszcze zyl, bo tam teraz roznie jest. Dzis rozmawiasz z gosciem, a ten kolejnego dnia ginie w zamachu
  • Odpowiedz
może chodzić o pewną partię, która w skrócie nazywała się PPS


@mika077:

To ci, którzy zastanawiali się czy nie oddać Lwowa w 1918 roku i poparli w 1926 pucz Piłsudskiego, więc prawa wyborcze poszły do kosza?
  • Odpowiedz
najgorsi socjalisci, przez nich mamy etat 8h dziennie, prawa wyborcze i niepodległość( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mvmxks: tak to rzeczywiscie sa postulaty socjalizmu xD
  • Odpowiedz
więc twoja wiedza na temat mitycznych socjalistów pochodzi z memów na wykopie.

@missioncritical: Za to wasza wiedza na temat socjalistów pochodzi z socjalistycznej propagandy, więc w czym jesteście lepsi?
  • Odpowiedz
Za to wasza wiedza na temat socjalistów pochodzi z socjalistycznej propagandy, więc w czym jesteście lepsi?


@ibilon: jakie wy? Tobie się wydaje, że do kogo tu mówisz? XD Widzę wyznawcę czarno-białego świata, który musi skategoryzować wszystkich napotkanych ludzi jako "my" albo "wy".
  • Odpowiedz