Wpis z mikrobloga

@mvmxks: na pewno nie kwachu i LSD (NATO/EU) - oni odcięli kupony po poprzednikach.

Co do socjalistów - ten wyraz to synonim słowa "złodziej".

Aha, skoro ci się kapitalizm nie podoba to spakuj manatki i spier... do Korei Północnej, komuszku.
@datester: aktualnie mamy ustrój chylący się ku narodowemu socjalizmowi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co z resztą popiera przecież nawet narodowa część Konfederacji, która tak nienawidzi socjalistów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Moje pytanie było dzięki komu, jeżeli nie dzięki socjalistom/anarchistom, mamy 8h dzień pracy? Kto postulował i wprowadził powszechne
aktualnie mamy ustrój chylący się ku narodowemu socjalizmowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mvmxks: Niestety.

Co z resztą popiera przecież nawet narodowa część Konfederacji, która tak nienawidzi socjalistów

Bo to socjaluchy, złodzieje i nieroby - wyciąganie łapsk po nie swoje to u nich norma.

Moje pytanie było dzięki komu, jeżeli nie dzięki socjalistom/anarchistom, mamy 8h dzień pracy?

Przecież podobno 8 godzinny dzień pracy jest zły XDDD Wy, socjaluchy,
bo to socjaluchy, złodzieje i nieroby - wyciąganie łapsk po nie swoje to u nich


@datester: ciekawe, że kandydatem na prezydenta z tej partii był bosak - narodowy socjalista ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież podobno 8 godzinny dzień pracy jest zły XDDD Wy, socjaluchy, chcielibyście dostawać hajs za darmo i nigdy nie pracować.


@datester: Pierwsza sprawa, nie jestem żadnym socialuchem. Druga sprawa, kto dostaje hajs za
@mvmxks:

ciekawe, że kandydatem na prezydenta z tej partii był bosak - narodowy socjalista ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nigdzie nie ma ideałów.

Pierwsza sprawa, nie jestem żadnym socialuchem.

Wątpię.

Druga sprawa, kto dostaje hajs za darmo?

Beneficjenci socjalistów i ich "programów".

Pracownik spółki akcyjnej, czy akcjonariusz, który kupił udziały, bo jego ojczulek w czasach znienawidzonej przez Ciebie komuny dobrze się ustawił w partii i znalazł dobrą drogę
Nigdzie nie ma ideałów.


@datester: czyli rozumiem, że narodowy socjalizm jest dobry, i nie zalicza się do grona ustrojów socjalistycznych

Beneficjenci socjalistów i ich "programów".


@datester: socjalizm zakłada uspołecznienie środków produkcji, programy socjalne są raczej kwestią socjaldemokratów.

Ile takich osób jest? XD


@datester: co za różnica ile jest takich osób? Jest ich całkiem sporo, chociażby kulczyk, solorz, świtalski.

To, że tam mniej kradną nie oznacza, że socjalizm jest dobry.
@mvmxks:

czyli rozumiem, że narodowy socjalizm jest dobry, i nie zalicza się do grona ustrojów socjalistycznych

Każdy socjalizm jest zły.

socjalizm zakłada uspołecznienie środków produkcji, programy socjalne są raczej kwestią socjaldemokratów.

Sam siebie uspołecznij, komuszku.

co za różnica ile jest takich osób? Jest ich całkiem sporo, chociażby kulczyk, solorz, świtalski.

Solorz czy Kulczyk to przecież obrzydliwi kapitaliści XD

dlaczego socjalizm = złodziejstwo

Bo nierówności społeczne były są i będą, a sztuczne
A prezydent Grant wprowadził ośmiogodzinny dzień pracy w państwówce w USA jak Ford miał 6 lat.


@mlodir: Prezydent z Partii Republikańskiej, która jak wszyscy wiedzą jest partią socjalistyczną XD