Wpis z mikrobloga

@Lukardio to czego to doszło, żeby we własnym kraju, bydło nie mogło robić gnoju na placach zabaw. Czy to jeszcze chlew osranym gownem, czy już cywilizowany kraj? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lukardio: jestem sobie w stanie wyobrazić, że ten gość to słup, tzn dostał pieniądze za określone zachowanie, w tym przypadku za kilka bluzgów rzuconych pod adresem imigranckich dzieci
Ukraińcy są cwani i przebiegli, widzą, jak negatywnie zmienia się do nich podejście wśród Polaków, dlatego nie zdziwiłby mnie scenariusz, w którym znajdują takiego półgłówka i płacą w zamian za taką głośną pod względem emocjonalnym akcję
Cała reszta (sam się zgłosił na
  • Odpowiedz
każdy by dostał zawiasy pewnie xD


@Ogau: Błagam. 95% takich agresji słownych nawet nie znajduje się na policji, a co dopiero mówić o sądzie czy takim medialnym szumie. Kto za dzieciaka grał w piłkę na boisku leżącym blisko sąsiedztwa starych choleryków, ten pewnie nie raz i nie dwa słyszał takie wiązanki. Ja jestem wręcz przekonany, że gdyby adresatami słów tego prymitywa były polskie dzieci, to sprawa nawet nie otarłaby się
  • Odpowiedz
@Ryneczek o chłopie jak Polak atakuje słownie Ukraińców to jest to operacja specjalna przeprowadzona przez ukraińskie służby xd polski patol nigdy by czegoś takiego nie zrobił.

A co do drugiej twojej wypowiedzi. Takie mamy czasy że sporo rzeczy się nagrywa, jakby sytuacja nie została nagrana to prawdopodobnie nie byłoby żadnych zarzutów. Dziś na szczęście prawo karze taką patologie i za takie zachowanie będzie sprawa karna.
  • Odpowiedz