Wpis z mikrobloga

@PaulVale: Nie wiem, ile czasu minęło od postawienia drabiny do wejścia na balkon. Ile czasu zajęło mu znalezienie drabiny. Woda w czajniku gotuje się koło 4 minut. Ty zamiast o tym pomyśleć wolałeś mnie obrazić. Gratulacje.
  • Odpowiedz
@marjan1234 stary, myślałbyś o gotowaniu wody podczas, gdy człowiek idzie na Ciebie z nożem ? Może ciastka mu przygotuj jeszcze, żebyście miło posiedzieli czekając na wrzątek
  • Odpowiedz
@PanAlbert

@Ustrojstwo: Właśnie takimi zamierzają nas ubogacić Niemcy, Ochojska i jej patron Tusk


@PanAlbert na szczęście większość w Polsce ma w dupie to, że w takim przypadku ktoś ich nazwie rasistą i normalny człowiek, by #!$%@?ł go z tej drabiny.
  • Odpowiedz
Przypominam, że PiS w ostatnich latach sprowadził nam ponad 140 000 takich inżynierów


@loczyn: Ja wiem, że prawda etapu przed wyborami jest taka, że nielegalni, socjalni i niechciani przez Niemcy imigranci są na równi traktowani z tymi którzy starają się o wizy pracownicze w Polsce ale jednak można mieć odrobinę godności i nie zapominać o tym kogo Tusk chciał wpuszczać i kogo Niemcy chcą nam wpychać. Zapewniam Cię, że nie
  • Odpowiedz
@PanAlbert przeciez to nie ma znaczenia.
Paryż podpalali LEGALNI (nawet w wiekszosci obywatele Francji juz)
Zamachy w Szwecji czy w Niemczech dokonali LEGALNI.
Ostatnie gwałty i molestowania na Uberach i Boltach robili LEGALNI.
To o czym ty #!$%@? typie?
PiS nam robi drugą Francję/Szwecję, a ich debilni wyborcy jeszcze klaszczą uszami jak widać
  • Odpowiedz