Wpis z mikrobloga

#przegryw #tinder #badoo #samotnosc #p0lka #zwiazki #takaprawda #pieklomezczyzn #niebieskiepaski #pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniedoniebieskichpaskow #stulejacontent #blackpill #depresja

Bardzo osobisty wpis, nie jest on żartem, ani jakimś baitem.

Koledzy, mam problem. Polega on na tym, że wciąż wydaję mi się, że mogę znaleźć dziewczynę. Wciąż jest we mnie jakaś nadzieja. Uważam i mówię to na podstawie mojego dotychczasowego życia, (mam 34 lata) że nie jest to możliwe, przynajmniej dopóki nie zacznę znacznie lepiej zarabiać. Tego tematu zarobków nie chcę rozwijać, bo nie szukam pomocy w kwestii jak znaleźć dziewczynę, tylko chciałbym właśnie zupełnie odwrotnie. Mianowicie chciałbym się od tego odciąć, od myślenia o znalezieniu dziewczyny. Chciałbym skupić się chociażby na tym o czym wspominałem, na poprawieniu mojego statusu finansowego. Nie chcę się zadręczać tym, że byłem sam i dalej będę. Chciałbym odciąć się i nie wchodzić na portale dla singli, a najlepiej je pokasować, ale brakuje mi samozaparcia by to zrobić. Wiem, to głupio brzmi, ale nie potrafię. Wciąż się łudzę, choć logika podpowiada mi, że to nie może się udać. Nie wiem co zrobić, by z tym zerwać. Zapychanie sobie czasu kolejnymi obowiązkami czy hobby, nie pomaga. :(

Gdyby mnie było stać wydawać tak 250-300 zł tygodniowo, poszedłbym na terapię, ale na ten moment, przy obecnych wydatkach, nie mogę sobie za bardzo na to pozwolić. Może po Nowym Roku.
Kopytnik_1 - #przegryw #tinder #badoo #samotnosc #p0lka #zwiazki #takaprawda #pieklom...
  • 22
Chciałbym odciąć się i nie wchodzić na portale dla singli, a najlepiej je pokasować, ale brakuje mi samozaparcia by to zrobić.


@Kopytnik_1: musisz doświadczyć więcej odrzucenia w realu. Kup róże i wręcz jakiejś dziewczynie i patrz jak reaguje.