Wpis z mikrobloga

To nie jest kwestia wyglądu chociaż taka ciekawostka, bardzo wiele hiszpanek, włoszek chętnie umówiłoby się z polakami


@Cztero0404: xD Sorry, ale nie dam rady więcej komentować tych bzdur. Zostawiam cię z twoimi wyobrażeniami.
  • Odpowiedz
@WarwaraBasia:
"jedyny plus Polaków to to że są wyżsi przeciętnie. Co do reszty wyglądu to skoro tak wyglądają przeciętni południowcy to jak muszą wyglądać przeciętni Polacy że Polki wolą tamtych"

No właśnie nijak, polka to by dała nawet bezdomnemu bo z Japonii/Niemiec/Hiszpanii. W wielu krajach polka to synonim najgorszej k....
  • Odpowiedz
@WarwaraBasia:

xD Sorry, ale nie dam rady więcej komentować tych bzdur. Zostawiam cię z twoimi wyobrażeniami.

Przepraszam, ale jakie niby wyobrażenie. Na przykład mój sąsiad który jest kucharzem we włoskim hotelu po tym jak rozszedł się żoną ma babę włoszkę z którą normalnie przyjeżdża do Polski czasami, sam kilka włoszek również znam. Błagam jako społeczeństwo przestańmy w końcu srać do własnego gniazda samobiczować się i uważać za gorszych kiedy wcale tacy
  • Odpowiedz
@vauecki: Wieśniara z gminy co przyjechała studiować gównologię stosowaną w mieście wojewódzkim szuka drogi do awansu do wyższej według siebie grupy społecznej. Niech mnie dziś auto potrąci na pasach jeśli się mylę.
  • Odpowiedz
@vauecki żeby ona jeszcze jakoś wyglądała a ryj nawet zasłonięty wygląda jak u jakiegoś kałmuka z czworaków. Nos jak u wiejskiego pijaka, mały, gruby. Włosy jak siano, usta jak dupa mojego psa ( nie żartuje, mój American Bully ma takie brązowe naokoło ( ͡º ͜ʖ͡º) ), brwi jak zaczeska i łysiejącego czterdziestolatka.
Polki nigdy nie miały urody, ale ta to jest wyjątkowo stereotypowa i odpychająca
  • Odpowiedz
@Kurczak2022:

żeby ona jeszcze jakoś wyglądała

Nie ma co się rozwodzić, zazwyczaj męski wygląd krytykują laski które same mają więcej kompleksów jak rozumu które po zmyciu makijażu i zdjęciu ubrań nie przypominają samych siebie. Bardzo mocny makijaż który jest wręcz fotoszopem w czasie rzeczywistym, sztuczne rzęsy, sztuczne paznokcie, push-up wszędzie gdzie się da, ubrania które zmieniają wygląd sylwetki, buty na wysokiej podeszwie/obcasy, pomalowane włosy a do tego jeszcze top ego i
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: W sumie zastanawia mnie to, że stereotyp bogatego Hiszpana, Greka, czy Włocha jeszcze nie umarł. Przeciętna młoda osoba w PL ma lepszy start w życie niż w tych krajach.


@djtartini1: teoria o bogatym bolcu to racjonalizacja. Sekretem polek pisanych przez zero jest to ze od najmłodszych lat, wymawiaj Włoch, Hiszpania, Grecja, przez westchnienie w srodku. Serio, to nie ma większej głębi. Matka trajkocze z corka, corka słucha, corka trajkocze
  • Odpowiedz
@WarwaraBasia:

xD Sorry, ale nie dam rady więcej komentować tych bzdur. Zostawiam cię z twoimi wyobrażeniami.


Women moment. Jesteś takim przykładem zakompleksionej dziewczynki co jednocześnie od atencji spermiarzy czyhających na łatwy kąsek ego #!$%@?ło. I też się za bardzo nie podniecaj bo takie toksyki jak ty służą do zabawy obcokrajowcom, chyba że lubisz być przedmiotem w czyichś rękach xD.
  • Odpowiedz
  • 15
@djtartini1 młody Amerykanin też nie ma lekko. Jeśli nie pochodzi z zamoznego domu to powodzenia z kredytami studenckimi i wynajęciem mieszkania w dużym mieście ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@topikPajak: @djtartini1 teraz moze i racjonalizacja ale kiedys to byla rzeczywiscie szansa na wyrwanie sie na zachod do lepszego swiata. Za komuny wlasnie Wlosi , Grecy przyjezdzali i robili za bogaczy, oraz Arabowie "z autobusem Arabów zdradziła go" "Pewnie coś był wart zapłacony ciałem kolorowy slajd”
  • Odpowiedz
@Miniu30: Arabowie dlaj to bogacze, rozmawiałem z przewodnikiem w Tatrach to się spuszcal ile hajsu hamskie brudasy zostawiają, z tym ze to nie ci z którymi p0lki się puszczaja
  • Odpowiedz
Sorry, ale nie dam rady więcej komentować tych bzdur. Zostawiam cię z twoimi wyobrażeniami.


@WarwaraBasia: Bylem z Hiszpanka, spoko sa. Wloszki tez mnie lubia i bym bez problemu jakas znalazl. Nie rozumiem co w tym dziwnego, wielu Polakow mieszka na zachodzie i potrafi sie zasymilowac.
  • Odpowiedz
To prawda, ale jednocześnie przeciętny młody Wloch czy Hiszpan jest przystojnieszy


@WarwaraBasia: I wtedy wchodzi julka cała na biało, ze swoimi polackimi genami, sprowadzając na świat abominację której jej zagraniczny wybranek wyprze się i ucieknie gdy tylko to coś zobaczy.
Włochu, Greku, Hiszpanie! Ratuj się kto może, nie bierz sobie na żonę kartoflanej Polki!
  • Odpowiedz
@topikPajak: tylko ty juz chyba rozumiesz Arabow jako tych z Arabi Saudyjskiej, Kataru itp ktorzy wszedzie bogaci beda nawet na Zachodzie.. Wtedy zas o byle kogo z Syrii, Libanu, Egiptu itp utrzymujacych dobre stosunki z blokiem a dzis juz bedace biedkami
  • Odpowiedz