Wpis z mikrobloga

bezrobocie wśród młodych ludzi w Hiszpanii to 33%- zarobki pracujących w okolicach minimalnej, duże tapnięcie było po załamaniu branży budowlanej. Niski poziom wykształcenia. Niewiele mniej ma Grecja, trochę mniej Włochy. W Hiszpanii i tak spadło bo bezrobocie młodych ludzi to było ponad 40% ale kupa wyjechala na zmywak do UK, Francji i Niemiec. Do tego płatne studia, drogie mieszkania w stosunku do zarobków (a jeszcze musisz płacić 1-1,5% rocznie kataster). Perspekrtwy mają
@vauecki: Zawsze kisne z takich lasek, bylem w kilku takich relacjach, zero zainteresowania moja osoba zamiast tego skakanie po zagranicznych kutangach facetow bez zadnej pasji i dorobku zyciowego by pozniej w wieku 30 lat obudzić sie i pisać do mnie ze #!$%@? ze z nami nie wyszlo, tylko dlatego ze mi sie powodzi. I sa zszokowane kiedy mowie ze nie jestem zainteresowany. No bo jak to tak nie byc zaonteresowanym polka
@djtartini1 jestem na wakacjach w Grecji i nie sądziłem że mają tu taki kryzys xD w Hiszpanii jest pusto bo wszyscy #!$%@? stamtąd a Włosi jeżdżą autami które mają ponad 20 lat. my jako Polacy radzimy sobie o wiele wiele lepiej dlatego naprawdę nie rozumiem w ogóle tej tendencji myślenia że obcokrajowiec jest super. Jakoś Polak facet czuję się zażenowany.
@WarwaraBasia: Mieszkałem we Francji. Polacy mieli wśród Francuzek bardzo dobrą reputację, randkowanie z Francuzkami nie było ciężkie a za adonisa się nie uważam. Nawet same pchały się do płacenia za mnie bo "dla nich to mało, a dla mnie nie" (to fakt, byłem biednym sthdnetem żyjącym że stypendium xD) Francuzkom bardzo się podobało przepuszczanie przez drzwi itd, od razu zachowywały się jakby miały mokro xD ale nie dziwię się w sumie.
@Pas-ze-mna-owce: kolejny z dowodami anegdotycznymi, ale kogo to obchodzi?? fakty są takie, że Polacy nie mają powodzenia na zachodzie Europy na co wskazują dane małżeństw. Skąd tych wykopków biorą, jeszcze napisz że babcia ci mówiła że przystojny z ciebie kawaler śmiech :D
jedyny plus Polaków to to że są wyżsi przeciętnie

a to widziałeś czy nie czytałeś wątku?

@The_last_perfect_man: tymczasem pomiary a nie #!$%@? wykopka :D

Poland 178.7 cm (5 ft 10+1⁄2 in) 18 (N= m:846) Measured 2010
Spain 177.3 cm (5 ft 10 in) 18.1–24 (N= m:1,275 ) Measured 2008
Italy – North 179.4 cm (5 ft 10+1⁄2 in) 18–21 (N= m:825) Measured 2018
Italy – South 177.4 cm (5 ft 10