Wpis z mikrobloga

W sumie zastanawia mnie to, że stereotyp bogatego Hiszpana, Greka, czy Włocha jeszcze nie umarł. Przeciętna młoda osoba w PL ma lepszy start w życie niż w tych krajach.


@djtartini1: w tym wypadku raczej dziala to na zasadzie ze skoro kraje ladne [bo ludzie z innej strefy klimatyczej najczesciej widza je w lato, albo inna pora roku co im najbardziej pasuje na przyjazd ( ͡° ͜ʖ ͡°)],
  • Odpowiedz
@djtartini1: tu nie chodzi o hajs, chodzi o ładny kraj z ciepłym klimatem. Po co wynajmować hotel lecąc do Włoch jak można przeprowadzić sie na stałe do swojego bolca? Przecież widzisz po flagach że albo chodzi o kraje turystyczne albo stany - bogaty typ. Jakoś nie interesują ją rumuni albo czesi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dokładnie. wiele dziewczyn myśli w prosty sposób i wydaje im się że jak poznają faceta z takich krajów to uda im się tam zamieszkać. i będą miały na co dzień może góry cieplejszy klimat smaczne jedzenie. ewentualnie robią z nich znajomych i tak jak napisałeś przyjeżdżają do nich na wakacje. sama znam takie jednostki.


@WarwaraBasia: jedna sie puści z bogatym polakiem żeby ją wziął do włoch na wakacje, druga sie puści
  • Odpowiedz
W sumie zastanawia mnie to, że stereotyp bogatego Hiszpana, Greka, czy Włocha jeszcze nie umarł. Przeciętna młoda osoba w PL ma lepszy start w życie niż w tych krajach.


@djtartini1: można jaśniej? Konkrety?
  • Odpowiedz
@Reiter1906: bezrobocie wśród młodych ludzi w Hiszpanii to 33%- zarobki pracujących w okolicach minimalnej, duże tapnięcie było po załamaniu branży budowlanej. Niski poziom wykształcenia. Niewiele mniej ma Grecja, trochę mniej Włochy. W Hiszpanii i tak spadło bo bezrobocie młodych ludzi to było ponad 40% ale kupa wyjechala na zmywak do UK, Francji i Niemiec. Do tego płatne studia, drogie mieszkania w stosunku do zarobków (a jeszcze musisz płacić 1-1,5% rocznie kataster).
  • Odpowiedz
Czasem wystarczy, że po prostu jest ciemniejszej karnacji i może wyglądać jak sobie chce. Widziałem dzisiaj typa o aparycji zbliżonej do Josefa Bratana z tymże gorszej i obok niego ładna blondynka. A Ty zapewne musiałbyś #!$%@?ć #!$%@? muje dzikie węże i przedstawiać PIT-38, żeby szanowna pani rozpatrzyła Twoją kandydaturę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cztero0404: no i jak widać taki wystarczy, żeby zaimponował Polce, co mnie nie dziwi, kiedyś na siłowni widziałem parę ładna, zadbana wyćwiczona polka i jakiś meksykanin rudy z krótkimi włosami, chudy szczur, może niekoniecznie meksykanin a może hiszpan ale na pewno latynos bo gadali po hiszpańsku między sobą
  • Odpowiedz
@djtartini1: i ładnego Hiszpana czy Włocha. Latam do Hiszpanii i moja różowa zawsze się śmieje z tych hiszpańskich kurdupli. To co na tagu przegrywa uchodzi za manleta bez szans w Hiszpanii jest totalnym standardem
  • Odpowiedz
@Cztero0404

@WarwaraBasia: ciekawostka, bardzo wiele hiszpanek, włoszek chętnie umówiłoby się z polakami


Nie pamiętam kiedy ostatnio przeczytałem taką głupotę na wykopie xD kumpel przystojny 190cm i biedne i głupie Hiszpanskie karakany patrzą na niego jak na cygana xD tylko wśród latynosek ma jakieś wzięcie.
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: Ten film jest generalnie zajebistym dowodem na to, że nie musisz być polakiem, aby być #przegryw jak wiele osób to sugeruje. W ogromnym skrócie jakieś zakompleksione ciapki robią z siebie wielkich maczo wkręcając ile tam nie wyrwali a tak się składa, że co prawda to usunęli, ale jako laskę którą wyrwali dali tam dziewczynę co do nich podeszła bo sprawdzała w klubie czy mają bilety XD
  • Odpowiedz