Wpis z mikrobloga

@AlienFromWenus nie dalej jak miesiąc temu byłem w urzędzie stanu cywilnego - wypełnia się formularz i równolegle Pani instruuje odnośnie nazwiska - że można zostać przy swoim, można wziąć drugiej osoby, można sobie zrobić dwuczłonowe
  • Odpowiedz
@stefan_1971 Szlachetna Paczka jest od tego, żeby weryfikować komu warto pomóc, a komu nie. Jak widzę patusiary, którym nie warto pomóc, nie pomagam. Jak widzę, że jednak warto pomóc dzieciom, to pomagam. Zanim zaczniesz pisać takie durne komentarze to zainteresuj się, na czym w ogóle polega nasza pomoc. Pozdrawiam cieplutko! ;)
  • Odpowiedz
to był symbol podporządkowania kobiety mężczyźnie, tak jak jest w Piśmie Świętym napisane,


@barnej-flinston:
Księga Rodzaju Rozdział 1

26 3A wreszcie rzekł Bóg: «Uczyńmy człowieka na Nasz obraz, podobnego Nam. Niech panuje nad rybami morskimi, nad >ptactwem powietrznym, nad bydłem, nad ziemią i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi
  • Odpowiedz
Oczywiście, ale to facet daje bezpieczeństwo, opiekę, a kobieta głównie ciepło domowego ogniska.


@agacik92: jesteś na wykopie po to, żeby dostawać dickpiki? btw. jesteś niepełnosprawna?
  • Odpowiedz
@Zielonykwiryta: Jezu skończcie już z tym piertoleniem o urzędasach, jak nie umiecie czytać ze zrozumieniem, wyciągać wniosków to po prostu nie odpisujcie, dość mam czytania ze w urzędzie się pyta i uzupełnia dokumenty, napiszcie mi coś nowego czego nie wiem!
  • Odpowiedz
@dominowiak: zapytaj się w kościele i dowolnego faceta czy nie miałby nic przeciwko żeby żona została przy swoim, żeby to on przyjął jej bądź dzieci przyjęły jej nazwisko i nie dlatego, że jego jest ujowe ale od tak. To będzie inba stulecia.
  • Odpowiedz
@elgebar: ale ja też to koorwa wiem! Czy ja napisałam cokolwiek o obowiązku prawnym? Nie! Więc przestańcie wszyscy pisac mi w kółko to samo co całą reszta, już to było wielokrotnie tu napisane przez innych że nie ma takiego przymusu prawnego, bla bla, więc na chooy się powtarzacie i w kółko to samo piszecie, może najpierw łaskawie zweryfikujcie czy ktoś inny nie napisał już tego co wy??
Poza tym czytanie
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: wiele jest przypadków zmiany nazwiska mężczyzny po ślubie, np. Solorz-Żak ma obydwa nazwiska po dwóch żonach. Dzieci mogą mieć nazwisko zarówno po ojcu jak i po matce, więc nie łżyj tu nam
  • Odpowiedz