Wpis z mikrobloga

Baby nie wiedzą nawet że nie muszą tego robić, natłukli im do łba że tak trzeba i robią to bez zastanowienia, bo się mężuś obrazi, teściowa obrazi, ksiądz powie że się bozia obrazi.

@AlienFromWenus: przecież jak się idzie wypełnić papiery przed ślubem do USC, to trzeba zdecydować, jakie kto chce mieć nazwisko, jakie nazwisko mają mieć dzieci itp., jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem albo omówić to z partnerem
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus

powinien potrafić się komunikować z partnerka natomiast decyzyjność jest cechą męska i przez kobiety u mężczyzny pożądana. to mężczyzna musi podejmować decyzje np w co zainwestować oszczędności, czy zmienić pracę czy jak prowadzić firmę, a nawet czy uśpić domowe zwierze niedomagające ze starości.

jest naukowo udowodnionym faktem ze kobiety preferują, aby to mężczyzna podejmował decyzję w zyciu wiec co się dziwisz, że skłonne są przyjąć jego nazwisko.

jest to gest
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:

O czym jest ten wpis, bo nie rozumiem.

W urzędzie stanu cywilnego przed ślubem wypełnia się taki dokument i tam urzędnik WPROST pyta o to, jakie nazwisko się chce nosić po ślubie i jakie nazwisko będą miały dzieci. Jeśli ktoś nie umie odpowiedzieć na to pytanie poprawnie, to chyba jego/jej
  • Odpowiedz
@agacik92: mam wrażenie ze jesteś tym typem laski, która podbudowuje swoje ego popisujac się przed typami wojującymi z wojującymi się feministkami. Na zasadzie „nie jestem taka jak one”. Fajne, ale jak masz więcej niż 25 lat to już czas wyrosnąć.
  • Odpowiedz
@Krabonara Masz bardzo mylne wrażenie. Nie potrzebuję nikomu się przypodobać. Po co mi to? Lubię tylko pokazać swój staroświecki punkt widzenia. Nie każda kobieta w dzisiejszych czasach musi być feministką, ja nią nie jestem i nie będę. Nie hejtuję feministek absolutnie, pod względem aborcji całkowicie się z nimi zgadzam, ale mimo wszystko dalej mi do nich niż bliżej.
  • Odpowiedz
@agacik92: z tym też trzeba uważać, bo czasami lubią przylecieć w nocy jak im sie przyśni koszmar, dlatego klin w drzwiach sie przydaje, bo w sekunde się nie zbierzesz, jak już jest za późno ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz