Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: też, choć bardziej miałem na myśli wolność i prawa obywatelskie dla Jaśnie Pana Szlachcica, a zapieprzać na niego miało kilkuset podległych chłopów, niemających nic do powiedzenia.
  • Odpowiedz
@Lukardio pisałem to już kiedyś. Moja teoria to, że Janusz to agent lewicy, a jego głównym zadaniem jest trzymanie skrajnej prawicy pod progiem. Gość poświecił całe swoje życie, żeby skrajna prawica nigdy nie doszła do pełni władzy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Lukardio: Stary dziad porównuje PRL do ONZ
() to trzeba mieć gwoździa we łbie i to przez cały łeb przebity na wylot. Nikt normalny kto żył w PRLu nie porówna tamtych czasów do dzisiejszych, bo nie ma do czego. Za PRLu mateczja rassija nas dymała po same kule i okradała z surowców przez co w naszych sklepach było gówno na półkach, my żeśmt utrzymywali rassije naszą
  • Odpowiedz
@Lukardio: jak trzeba być #!$%@? żeby określać rosję przez pryzmat caratu którego już nie ma i nie będzie. Panie Korwin, ruscy sami zamordowali swojego i twojego ukochanego cara. Nie ma powrotu do tej sytuacji. Zrozum pan że rosja potrafi tylko niszczyć, zarówno wszystkich dookołą jak i samą siebie.
  • Odpowiedz
@barnej-flinston: Brały od nas i żyli na nasz koszt, dzięki nam w rassiji komfort życia sie poprawił. Ruskim nie podobalo sie, że poliaki w '89 obalili komunizm i tym samym przyczynilismy sie do rozpadu ich związku radzieckiego w '91, boli ich równiez, ze pokonaliśmy bolszewików w 1920 oraz ze przez dwa lata okupowaliśmy im Moskwe, to ich boli, ze poliaki maly naród, a pokonal fielką rosje i dlatego mają kompleks
  • Odpowiedz
@Lukardio: Ancient regime czyli dobrze pisałem że Konfederacja to zwolennicy monarchii i rządu oświęceniowych szlachciców na wzór Francji czy Hiszpanii, Anglielskich kapitalistów zatrudniających dzieci w fabrykach albo lewicowych właścicieli niewolników W USA czy nawet szlachty z I RP co walczyła o wielką Polskę winem i udkiem kurczaka. Oni docelowo do tego dążą by być taką właśnie klasą panów odklejoną od reszty społeczeństwa. Tu se żyje plebs a my klasa panów
  • Odpowiedz