Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jest tu jakiś niebieski pasek, który lubi oglądać komedie/seriale romantyczne/romanse xD? Jestem typowy #przegryw bez szans na żaden związek. Generalnie moje życie to pasmo porażek, #depresja i epizodów z #alkoholizm. Nie zliczę ile razy zostałem zghostowany na #tinder albo miało być wszystko dobrze a nagle "wiesz co nie pasujemy do siebie". Po tak licznych porażkach odechciewa się wszystkiego i wątpi w ludzi albo nawet ich nienawidzi. Nienawidzę #blackpill i #hipergamia których doświadczam prawie codziennie. Marzę o tym by było normalnie ale przez to wszystko tylko siedzę w domu i się izoluje. Wszystkie tego typu seriale #kdrama o miłości traktuje jako alkohol/narkotyk - moment w którym czuje się lepiej, przenoszę się do innego świata i zapominam o tej gównianej rzeczywistości xD oglądam serial a tam introwertyczny gość niezauważany przez nikogo nagle spotyka się wzrokiem z jakąś laską na ulicy i od tego momentu przeznaczenie ciągnie ich ku sobie i sobie potem żyją razem wszystko super. Wiem, że to fikcja ale to jedyny moment kiedy robi mi się ciepło na sercu i chociaż przez chwilę sobie wyobrażę, że ten bohater to ja. Wiem, że to #cope i okłamywanie samego siebie ale to taka terapia dla mnie i moment na spokój psychiczny od tego durnego materialnego świata xD

Załączam pic rel mojej miny gdy takie oglądam

#samotnosc #seriale #filmy #netflix #feels #przemyslenia #nostalgia #tfwnogf #niebieskiepaski #zwiazki #relacje #bluepill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jest tu jakiś niebieski pasek, który lubi ogl...

źródło: comment_1663844787R5ZJEUHzuc42R4YHMmr9kR

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Jesteś żywym przykładem dlaczego ja osobiście nienawidzę współczesnej, żydowskiej pop-kultury, która na chama wciska dorosłym ludziom te wszystkie bzdury o przeznaczeniu bezinteresownej miłości etc. Każdy gdzieś w dzieciństwie połapał się, że święty Mikołaj ma takie same buty i głos jak wujek Zbyszek i że zębowa wróżka zostawiła mu taką samą czekoladę jak kupowała mama w sklepie, ale te wszystkie gówniane filmiki od Wielkiego Szatana typu "Zootopia", "Zakochany kundel" etc.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie mam tak z prostego powodu, Ci introwertyczni goście w tych serialach to chady i wzrostaki zawsze, więc to wszystko potwierdzenie blackpilla i się przykro znowu robi
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Różowa here i ja tak sobie copeuje czytając książk romantyczne xD Wiele związków w moim otoczeniu się skończyło rozwodem, zdrada i laski wyładowały jako samotne matki w dość młodym wieku. A czytając ksiazki romantyczne mam idealnych mężczyzn, którzy nigdy mnie nie skrzywdzą bo nie istnieją. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz