Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu przeprowadzka gdzie szybkość internetu LTE to 1-12 Mb/s download i 1-5 Mb/s upload.
O stabilności chyba nie muszę mówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W miejscowości żeby zapłacić blikiem w sklepie, to trzeba wychodzić na zewnątrz i wrócić do kasy.

Może i swoje kosztuje, ale działa zajebiście.

#starlink #spacex #elonmusk #internet
qeni - Jakiś czas temu przeprowadzka gdzie szybkość internetu LTE to 1-12 Mb/s downlo...

źródło: main

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@qeni: Jedyny minus domu.. brak internetu.. Taki starlink to jedyna opcja za normalny internet.. no ale jak się mieszka w dwójkę to wychodzi 150zł msc czyli nie jest źle.
  • Odpowiedz
@winsxspl kolejny który myślisz że to jest net dla ludzi mieszkających w zurbanizowanych ośrodkach gdzie jest LTE każdej sieci i operatorzy światłowodu...nie zawsze cena jest kryterium
  • Odpowiedz
w tej chwili abonament 335zł/m-c + koszty sprzętu około 3k z uchwytem do montażu


@qeni: trza było kupić z ukrainy, wyszłoby taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i abonament opłacony już przez Polaków
  • Odpowiedz
@qeni: jak ja się cieszę, że po przeprowadzce z miasta na wieś (jeszcze w tym roku) dalej będę miał internet od obecnego dostawcy. Światłowód 700/300.
  • Odpowiedz
@epll: Przepłynąłem z nim raz testowo 400km po bałtyku, postawiony o tak o na kontenerze socjalnym, w porcie w Gdańsku kręcąc się tam i spowrotem nawet nie zmienił swojej pozycji, przez 400 km tylko raz stracił link na 6 sekund i zmienił swoją pozycję . Działa to ULTRA fenomenalnie. Założyłem tego już dziesiątki sztuk w Polsce. Na bałtyku też też parę stoi :P na zrzucie macie cenę po wykorzystaniu 1T
kamikaze_ - @epll: Przepłynąłem z nim raz testowo 400km po bałtyku, postawiony o tak ...

źródło: Screenshot_2023-08-29-22-54-44-453_com.facebook.orca-edit

Pobierz
  • Odpowiedz