Wpis z mikrobloga

Mnie to w sumie jakiś Deloitte lub inne KPMG powinno zatrudnić jako głównego eksperta od spraw nieruchomości.

Moje argumenty są takie:

1. Trudno znaleźć kogoś tak obtrzaskanego w temacie jak ja.

2. Moje prognozy brzmią w sumie rozsądnie i pozostają logiczne.

3. Zwykle się nie sprawdzają.

Czyli pasuję do wielkiej czwórki jak ulał. Proszę o propozycje z HR na priv, może być praca zdalna.

#nieruchomosci #deloitte #kpmg #korposwiat #pracbaza #hr
  • 16
  • Odpowiedz
@mickpl: hmm... twoja prognoza zaklada jedynie scenariusz pozytywny dla obywatela xD, tzw. szybkie czyszczenie rynku. Panstwo natomiast, wiedzac ze pieniadze se drukuja ile chca, pozyczaja ile moga, zaklada ze lepiej poswiecic 100 Kowalskich zeby uratowac jednego Dewelopera ktory zatrudnia 20 Kowalskich.
  • Odpowiedz
@mickpl: Nie masz zielonego pojęcia na czym polega praca "eksperta" od ekonomi czy czegoś tam w firmie konsultigowej. Prace eskperta, wypowiedzi dla mediów o rynku mają na celu pozyskanie nowych projektów, nowych przychodów z usług doradczych, księgowych czy audytowych a nie przewidywanie jak będzie się kształtował rynek w najbliższej przyszlości. .
  • Odpowiedz
@mickpl: myślę ze powinieneś mieć jakiś program w ezotv czy innym paranormalnym gownie. Wszechświat związał twoje #!$%@? z rynkiem nieruchomosci w Polsce i to jest fakt potwierdzony wykopów. Wróżbita mick
  • Odpowiedz
  • 2
myślę ze powinieneś mieć jakiś program w ezotv czy innym paranormalnym gownie. Wszechświat związał twoje #!$%@? z rynkiem nieruchomosci w Polsce


@Kutafonix215: Już, spokojnie XD Ić sprawdź czy najemcom kran nie przecieka.
  • Odpowiedz
2. Moje prognozy brzmią w sumie rozsądnie i pozostają logiczne.


@mickpl: tu sie nie zgodze. Pisałem ci na PW moje prognozy w zeszłym roku i sie sprawdzily a twoje sa w totalnej dupie xD

1. Trudno znaleźć kogoś tak obtrzaskanego w temacie jak ja.


@mickpl: Otóż stosunkowo łatwo. Ty co najwyżej robisz duże zasięgi ale to Cie nie czyni posiadaczem wiedzy tajemnej. Deal with it.
  • Odpowiedz
@Kutafonix215: Już, spokojnie XD Ić sprawdź czy najemcom kran nie przecieka.


@mickpl: fajnie widać ze nigdy nie wynajmowałes mieszkania xD Czyli masz 35-40 lat i mieszkasz z rodzicami wieszcząc od przynajmniej 5 lat spadki. Nic dziwnego ze masz tyle czasu na wykop jak mama dalej robi jedzenie/pranie/zakupy.
  • Odpowiedz
@mickpl co chwile pojawiają się twoje wpisy w gorących, co chwila się z tego śmieje (ale to w sposób jakbym oglądał kabaret o Mariolce), a do big4 faktycznie bys pasował bo tam ludzie tez szkola sie na chwile przed wyjazdem na projekt z filmików na yt tworzonych przez hindusów
  • Odpowiedz