Wpis z mikrobloga

https://wykop.pl/wpis/72544879/czesc-mirki-mam-jedno-pytanie-jestem-z-dziewczyna-

Laska typa dostaje zaproszenie na wesele, a ludzie zachowują się, jakby umówiła się na orgię.

Zdradzę Wam sekret - jeżeli laska ma Was kiedykolwiek zdradzić, to nie musi iść w tym celu na wesele XD

Jeżeli nie macie zaufania do drugiej osoby to oczywiście możecie uchronić się przed zdradą w taki sposób - zabraniajcie jej wszystkiego gdzie jest możliwy kontakt z osobnikiem płci przeciwnej. A idąc wspólnie na jakąś imprezę nie zapomnijcie odmówić jej tańcu z innymi, bo to "pokaz witalności przed seksem" jak to jeden użytkownik napisał. Taka metoda z pewnością zadziała i uchroni przed zdradą, bo laska będzie na smyczy pod Waszym okiem.

Mnie osobiście mega odpycha takie kontrolowanie, albo ufasz swojej partnerce albo nie. Jak nie, to powodzenia w związku.

#zwiazki #rozowepaski #tinder #przegryw

Czy w celu ochrony przed zdradą należy zabraniać partnerce wszelkich kontaktów z płcią przeciwną?

  • Tak 38.0% (89)
  • Nie 40.6% (95)
  • Zależy 21.4% (50)

Oddanych głosów: 234

  • 30
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien: nie chodzi o zdradę. Ogólnie to dziwne jak zajęta osoba idzie z kimś innym na imprezę, gdzie będą razem chlać i tańczyć. Mało to po pijaku odpałów?

Co innego jakaś wspólna pizza z paczką znajomych, albo kawa
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien: Tam są dwie rzeczy
1. Orbiter jest bezczelny i nie ma żadnych zasad ani honoru, jeżeli pyta się zajętej laski o pójście na wesele
2. Możliwe, że dziewczyna nie powiedziała mu nigdy, że jest zajęta(red flag) + z automatu sama powinna odmówić z szacunku do partnera
  • Odpowiedz
a nawet jakby poszła na orgie to co z tego?


@ikimrdbeietocytynal: Orgia to w większości związków zdrada, chyba, że mają inne zasady w związku (np. związek otwarty), to nic.

nie chodzi o zdradę. Ogólnie to dziwne jak zajęta osoba idzie z kimś innym na imprezę, gdzie będą razem chlać i tańczyć. Mało to po pijaku odpałów?


@Invisiblinio: Czyli nie puściłbyś partnera na żadną imprezę z mieszaną płcią? Nie wiem ile
  • Odpowiedz
Czyli nie puściłbyś partnera na żadną imprezę z mieszaną płcią? Nie wiem ile po pijaku odpałów, można np. pić mniej jak się nie potrafi? ¯\(ツ)/¯


@LatajacyJeczmien: na jakąś imprezę z ludźmi których znam tak, ale nie do randomów
Przyjaciele to monitoring, zawsze coś mogą podejrzanego wypatrzeć :>
  • Odpowiedz
na jakąś imprezę z ludźmi których znam tak, ale nie do randomów

Przyjaciele to monitoring, zawsze coś mogą podejrzanego wypatrzeć :>


@Invisiblinio: Czyli nie ufasz partnerce i czujesz potrzebę kontrolowania tego co robi, bo uznajesz, że może Cię zdradzić jak będzie okazja.

trzeba być literalnie być insecure żeby uznać coś takiego za zdradę jeśli twoja dziewczyna tylko uprawiała seks z kimś i trzeba iść na terapie wtedy

@LatajacyJeczmien:


@ikimrdbeietocytynal:
  • Odpowiedz
Czyli nie ufasz partnerce i czujesz potrzebę kontrolowania tego co robi, bo uznajesz, że może Cię zdradzić jak będzie okazja.


@LatajacyJeczmien: każda osoba na świecie może zdradzić gdy będzie okazja. Stąd się biorą "to był błąd, to był impuls, byłem półprzytomny, myślałem że jestem z tobą, myslałam że kocham się z tobą, to nic nie znaczyło, nie planowałem tego"
  • Odpowiedz
każda osoba na świecie może zdradzić gdy będzie okazja. Stąd się biorą "to był błąd, to był impuls, byłem półprzytomny, myślałem że jestem z tobą, myslałam że kocham się z tobą, to nic nie znaczyło, nie planowałem tego"


@Invisiblinio: Co to znaczy "okazja"? Pewnie większość osób dałoby się złamać, ale są ludzie, którzy mają totalnie #!$%@? i bez skrupułów zdradzają (znam takie przypadki), oraz wierzę, że są ludzie, którzy za nic
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien: okazja - nikt nie widzi, jest atmosfera, ma sie ochote na przyjemność tu i teraz, można to zrobić i wydaje się, że nigdy nie wyjdzie na jaw, bo nie widzi nikt kto mógłby donieść, albo właśnie przez alkohol ma się omamy i wrażenie, ze zamiast kolegi ma przed sobą partnera.

No ja myślę że też bym nie zdradziła, ale jednocześnie nigdy bym się nie upiła do prawie nieprzytomności, żeby nie
  • Odpowiedz
okazja - nikt nie widzi, jest atmosfera, ma sie ochote na przyjemność tu i teraz, można to zrobić i wydaje się, że nigdy nie wyjdzie na jaw, bo nie widzi nikt kto mógłby donieść, albo właśnie przez alkohol ma się omamy i wrażenie, ze zamiast kolegi ma przed sobą partnera.


No ja myślę że też bym nie zdradziła, ale jednocześnie nigdy bym się nie upiła do prawie nieprzytomności, żeby nie stracić nad
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien:
nie chodzi że laska zdradzi na weselu, ale jest inny aspekt tej sprawy - taki towarzysko - kulturowy
jako osobę towarzyszącą bierzesz kogoś kto coś dla ciebie znaczy, z kim chcesz się bawić, ewentualnie jak nie masz takiego kogoś to możesz pójść sam

prawidłowa moim zdaniem odpowiedź tej dziewczyny powinna być "chcę ten wieczór spędzić ze swoim chłopakiem, może znajdziesz kogoś kto będzie ci wdzięczny za to zaproszenie"

wyobrażasz sobie
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien: nie wrzucaj do jednego wora wszystkich imprez i w ogóle życia towarzyskiego. Wesele to specjalny rodzaj imprezy. Tam się pojawia rodzina, bliski krąg znajomych. Pojawienie się na nim w towarzystwie jakiejś osoby oznacza zwykle, że ta osoba coś dla nas znaczy. Jeśli kobieta idzie z jakimś chłopem, a jej partner siedzi w domu, to zwyczajny brak szacunek dla tego partnera.

Co innego jakieś imprezy firmowe, uczelniane, szkolne, wyjścia ze znajomymi
  • Odpowiedz
wyobrażasz sobie że do jakiegoś poważnego typa np. Don Corleone przychodzi przegryw i mówi "Don Vito, nie mam z kim pójść na wesele, będę się nudził i będzie mi smutno, przyszło mi do głowy że pójdę z pańską żoną, co pan na to?"


@heniek_8: Don Corleone będąc pewnym, że laska nie zdradzi go a tym bardziej z przegrywem odpowie "jasne, udanej zabawy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pojawienie
  • Odpowiedz