Wpis z mikrobloga

https://wykop.pl/wpis/72544879/czesc-mirki-mam-jedno-pytanie-jestem-z-dziewczyna-

Laska typa dostaje zaproszenie na wesele, a ludzie zachowują się, jakby umówiła się na orgię.

Zdradzę Wam sekret - jeżeli laska ma Was kiedykolwiek zdradzić, to nie musi iść w tym celu na wesele XD

Jeżeli nie macie zaufania do drugiej osoby to oczywiście możecie uchronić się przed zdradą w taki sposób - zabraniajcie jej wszystkiego gdzie jest możliwy kontakt z osobnikiem płci przeciwnej. A idąc wspólnie na jakąś imprezę nie zapomnijcie odmówić jej tańcu z innymi, bo to "pokaz witalności przed seksem" jak to jeden użytkownik napisał. Taka metoda z pewnością zadziała i uchroni przed zdradą, bo laska będzie na smyczy pod Waszym okiem.

Mnie osobiście mega odpycha takie kontrolowanie, albo ufasz swojej partnerce albo nie. Jak nie, to powodzenia w związku.

#zwiazki #rozowepaski #tinder #przegryw

Czy w celu ochrony przed zdradą należy zabraniać partnerce wszelkich kontaktów z płcią przeciwną?

  • Tak 37.8% (87)
  • Nie 40.9% (94)
  • Zależy 21.3% (49)

Oddanych głosów: 230

  • 30
@LatajacyJeczmien: Nie. Jeżeli jesteś chadem (tu w domyśle mentalnym i z charakteru) to laska nawet o tym nie pomyśli. Jeżeli jesteś cuckiem to laska o to zapyta, bo wie, że jej partner jest #!$%@?ą bez własnego zdania i taka sytuacja go nie obrazi.

Jeżeli jesteś chadem to w spotkaniach towarzystkich flitr jest tylko z Tobą. Jeżeli laska na imprezach daje atencję innym (szczególnie jednej osobie) to znaczy, że jesteś opcją B
Jeśli kobieta idzie z jakimś chłopem, a jej partner siedzi w domu, to zwyczajny brak szacunek dla tego partnera.


@janburner: Nie rozumiem, dlaczego Twoim zdaniem to jest złe tylko w przypadku wesel, a w przypadków innych wyjść już nie. Niby wytłumaczyłeś, ale dla mnie to nie ma sensu, impreza to impreza, ludzie sami nie wiadomo po co dodają weselu jakiejś "magii" - a tu chodzi o to, żeby świętować z parą
@LatajacyJeczmien:
a) jeśli partner/partnerka jest w związku, a lata z innymi, to pora zmienić taką osobę, no chyba, że Ci to odpowiada, wtedy jesteś w mniejszości
b) od chłopa się wymaga, a laska może wszystko. Szkoda, że nie postawisz znaku równości pomiędzy: "chłop pozwala lasce chodzić z innymi" z "laska pozwala chłopu chodzić z innymi".

Jak to wygląda w realu?
Chłop zabroni lasce: tyran, zero zaufania, rzuć go, jesteś wolną kobietą
@Mathas: czyli będziesz trzymać laskę na smyczy, żeby czasem nie spotkała potencjalnego mężczyzny z którym mogłaby Cię zdradzić. Wszystko rozumiem.

@erdetmxt: jak mnie laska zrobi w "chooya" to znajdę inną, lepszą. Jeżeli masz być z laską, która mogłaby Cię zdradzić, ale tego nie robi tylko dlatego, że jej zabraniasz wychodzić z domu, to zajebiście, ja podziękuję
@LatajacyJeczmien: wyjść z domu, a iść z obcym typem na wesele to jest ta różnica, której właśnie nie widzisz. Zazdroszczę Ci takiego podejścia i tak dużego zaufania. Obyś nigdy nie musiał się z tym mierzyć. z fartem