Wpis z mikrobloga

Nie zdawałem sobie sprawy z wielkości tego problemu, dopóki nie zauważyłem tej statystyki.
Tak, większość naszych vitaminek pozostaje bez pracy, na utrzymaniu beciaka.
Co lepsze p0lki szczycą się statystycznie lepszym wykształceniem niż mężczyźni.
Takie to #pieklokobiet w tej kukolandii jaką jest Rzeczpospolita.
Na dodatek dzietność spada, byłbym w stanie przełknąć to jeżeli kobiety wywiązywały by się ze swojego biologicznego jakże szczytnemu obowiązkowi rodzenia dzieci. Ależ skąd. P0lce oczywiście źle. Ci źli mężczyźni ją zniewalają, a ona ma depresję. Ja się nie dziwie że p0lkom odwala bo każdemu człowiekowi by odwaliło gdyby nie miał zajęcia oprócz przeglądania insta i oglądania netflixa. To logiczne że z nieróbstwa i nadmiaru wolnego czasu do głowy przychodzą głupie pomysły.

Nie dość że mężczyźni utrzymują kobiety, to na dodatek finansują im państwowe studia na gownokierunkach, które i tak nie wykorzystają bo nie będą pracować. O erazmusach nie wspomnę.

#pieklomezczyzn #bekazlewactwa #p0lka #blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow
Mezomorfix - Nie zdawałem sobie sprawy z wielkości tego problemu, dopóki nie zauważył...

źródło: IMG_0760

Pobierz
  • 53
@Mezomorfix: Tak to jest jak w imię ideologii bierze się statystyki bez kontekstu bo wyglądają fajnie a bezmózgi je powielają bo kto by cokolwiek weryfikował.

W USA redpillowcy bardzo lubią statystykę, że kobiety składają wniosek w 80% spraw o rozwód. Nie tylko nie zastanawiając się nad powodem dlaczego się tak dzieje to dodatkowo zakładając/insynuując, że skoro składają wniosek to do rozwodu dochodzi z ich winy.
Zapytaj może Kaczelnika o aborcję i żłobki.


@ZasilaczKomputerowy: znowu to #!$%@?. Wskaż mi choć jedną osobę której marzenie było mieć 2-3 dzieci czyli ledwo ponad zastępowalność pokoleń... ale no nie obecnie aborcja wymaga wyjazdu na Słowację a w okolicy ciężko w miejsce w żłobku - o to nie, to zmieniam całkowicie moje życie w najważniejszym punkcie i kompletnie to jak będą wyglądać kolejne PIĘĆDZIESIĄT lat mojego życia.

Ludzie nie mają dzieci
Nie dość że mężczyźni utrzymują kobiety, to na dodatek finansują im państwowe studia na gownokierunkach, które i tak nie wykorzystają bo nie będą pracować. O erazmusach nie wspomnę.


@Mezomorfix: Gównostudia = przedłużenie beztroskiego dzieciństwa dla Oskariatu i Julkariatu na koszt przegrywa tyrającego w Januszexie.
Nie przynosi żadnej korzyści gospodarce, a jak widać po wyborach politycznych nie prowadzi również do żadnego intelektualnego rozwoju społeczeństwa. Jak ktoś nie ma zamiaru zostać wartościowym człowiekiem