Wpis z mikrobloga

Nie zdawałem sobie sprawy z wielkości tego problemu, dopóki nie zauważyłem tej statystyki.
Tak, większość naszych vitaminek pozostaje bez pracy, na utrzymaniu beciaka.
Co lepsze p0lki szczycą się statystycznie lepszym wykształceniem niż mężczyźni.
Takie to #pieklokobiet w tej kukolandii jaką jest Rzeczpospolita.
Na dodatek dzietność spada, byłbym w stanie przełknąć to jeżeli kobiety wywiązywały by się ze swojego biologicznego jakże szczytnemu obowiązkowi rodzenia dzieci. Ależ skąd. P0lce oczywiście źle. Ci źli mężczyźni ją zniewalają, a ona ma depresję. Ja się nie dziwie że p0lkom odwala bo każdemu człowiekowi by odwaliło gdyby nie miał zajęcia oprócz przeglądania insta i oglądania netflixa. To logiczne że z nieróbstwa i nadmiaru wolnego czasu do głowy przychodzą głupie pomysły.

Nie dość że mężczyźni utrzymują kobiety, to na dodatek finansują im państwowe studia na gownokierunkach, które i tak nie wykorzystają bo nie będą pracować. O erazmusach nie wspomnę.

#pieklomezczyzn #bekazlewactwa #p0lka #blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow
Mezomorfix - Nie zdawałem sobie sprawy z wielkości tego problemu, dopóki nie zauważył...

źródło: IMG_0760

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
w twojej fantazji , pracuje tylko 7 procent więcej facetów niż kobiet więc jeszcze gorzej bo wychodzi na to że utrzymuje ich żona albo państwo

Praktycznie jeśli chodzi o Polskę to liczba pracujących kobiet u mężczyzn jest niemal że rówma więc twoja gówno teoria pada jak domek z kart

Co jeszcze bardziej stawia polki w dobrym świetle bo będąc matka mając wyrownany poziom zatrudnienia co faceci to naprawdę wyczyn


@Linnior88: pitu
Stronk - >w twojej fantazji , pracuje tylko 7 procent więcej facetów niż kobiet więc ...

źródło: aaa

Pobierz
  • Odpowiedz
@Linnior88: z tym tatusiem emerytem to niestety z pracy, ale to bardzo specyficzny zawód i ciężki temat dla małżeństw i związków- najczęściej pary się rozwodzą. Kuzynki to po zaciążeniu nie wróciły do pracy tylko zaciążyły drugi raz. Jedna nie przepracowała ani dnia w życiu bo wychowana na księżniczkę- najmłodsza, starsi bracia do roboty a ona na studia do której jej dorzucali i ciągle przyjeżdża gdy dostają emeryturę. Mąż beciak, charujował na
  • Odpowiedz
@Linnior88: solipsyzm. Kto w związkach dysponuje budżetem i kto więcej zarabia? :D Tak samo kto więcej wyciąga z systemu, a kto więcej wpłaca do systemu?
A że kawalerzy zmądrzeli i zaczynają kombinować bo się w końcu obudzili to bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
@Linnior88: to były czasy zmian ustrojowych z ogromnym bezrobociem spowodowanym zamknięciem i prywatyzacją zakładów państwowych. Poza tym jak @Stronk napisał- pani pracująca w budżetówce, a szczególnie urzędnik przynosi więcej strat i nie generuje w ogóle zysków do skarbu państwa czy zwiększenia pkb. To już osoba pracująca na czarno więcej wpłaca do systemu ponieważ płaci podatki od produktów które kupuje, ponieważ pieniądze zarobiła w sektorze prywatnym a nie jak osoba pracująca w
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe: Radzę zapoznać się co oznacza, że ktoś jest aktywny zawodowo bo wcale nie to, że pracuje. Po drugie wiek produkcyjny w Polsce jest zróżnicowany ze względu na wiek. Do tej różnicy 7 punktów procentowych dodaj wszystkie emerytki między 60 a 65 rokiem życia.
  • Odpowiedz
Ludzie nie mają dzieci bo im się nie chce.


@LifeReboot: Mi by się chciało, ale odczuwam lęk przed robieniem dzieci w tym kraju. Moi znajomi którzy mają dzieci opisują jaka jest rzeczywistość.

Badania prenatalne

- a po co to komu? a komu to potrzebne, jeszcze co wyjdzie. Takie teksty od pielęgniarki.

Żłobki

- nie ma miejsc i rób pan co chcesz. Miejsce jest w żłobku na drugim końcu miasta.

Opieka medyczna
  • Odpowiedz