Wpis z mikrobloga

@lukiboss:

no to ja wolę 5/10 ogarniętą życiowo, niż 9/10 z kasy w żabce. I tak właśnie sobie wybrałem,


To teraz pokaż żonce co tu napisałeś, a szybko przekonasz się, że wolałaby być przede wszystkim ceniona przez Ciebie za wygląd, a nie za charakter, czy osiągnięcia zawodowe( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mindrape: oceniam szczerze, tak jak uważam. Nie mam problemu ze wzwodem przy niej, więc nie powinno to być problemem. To chyba oczywiste, że nie będę jej ściemniał, że jest jakąś modelką. Mogę szczerze przyznać, że moja ex była ładniejsza, no i co z tego jak była #!$%@? pod każdym innym względem. Wygląd to nie wszystko.
@WielkiNos: jedno to mieć takie poglądy, a drugie to uważać, ze tyczą się WSZYSTKICH facetów. "Nas" to nie interesuje. Jakby co najmniej jego podświadomość jeszcze walczyła i próbowała mu powiedzieć, że coś jest nie tak, więc musi zasłonić się całą płcią żeby czuć że nie brzmi jak #!$%@?
@lukiboss:

taką, niż tępą lampucerę. Niestety sporo chłopów to debile, sam mam ziomka dla którego dupa 9/10 może być bezrobotna


Ale czemu obrażasz takich ludzi od debilów? To tylko preferencje, niektórzy są na tyle majętni, żeby utrzymywać piękną i zadbaną księżniczkę i wolą to niż dzielić życie z jakimś średniakiem
@susyko: wyzywam od debili bo nie znam ani jednego takiego związku, żeby chłop był zadowolony. Patrzą tylko na wygląd a potem narzekają, że trzeba być sponsorem, że baba leci na hajs, że w domu nic nie zrobi. Ten chłop o którym mówię już przejechał się 3 razy - raz miał nawet samotną madeczkę z alankiem, tylko dlatego że miała fajne cycki...