Wpis z mikrobloga

619 936 + 4 + 4 + 234 = 620 178

Dziś z kuplami pojechaliśmy rowerami do #warszawa i mam takie pytanie do Warszawiaków a w szczególności do Warszawskich rowerzystów, wy tak żyjecie na co dzień? Z taką infrastrukturą? Z takimi kierowcami? Ze słupkami pośrodku DDR? Z niewidocznymi krawężnikami między DDR a drogą? Z tymi korkami i spalinami?
Ile czasu zajmuję wam wyjazd z domu poza miasto, do jakichś fajnych asfaltów?

#rowerowyrownik #rusztorun #szosa

Skrypt | Statystyki
  • 15
  • 0
@AbaddonLincoln:
Ja to spokoje wyjeżdżam z miasta, bez stresu. W dowolnym kierunku (mieszkam prawie w centrum) mam coś koło maks 10-15 minut, do rogatek w zasadzie asfaltowe DDR a potem gminne i powiatowe szosy. Te gminne drogi z roku na rok są coraz lepsze!
@i-marszi Trzeba wiedzieć, którędy jeździć ;) W Warszawie jest dużo porządnej infrastruktury rowerowej, ale są też miejsca, a czasami nawet osiedla / dzielnice gdzie jest źle, ale bardzo powoli się to zmienia, DDR z kostki zastępowane są asfaltem, nowe projekty organizacji ruchu robione są z głową. Niestety podwarszawskie gminy to dalej tragedia.
@i-marszi ten fragment ze zdjęcia to jest chyba rodzynek. Był dość szeroko komentowany, w sumie ciekawe co tam się zimą dzieje :D
Żeby wyjechać z na południe do Południowej obwodnicy Warszawy gdzie można na spokojnie pojeździć schodzi mi się z 20 minut.
Te, gówna, 2 cm nad jezdnie wystają


@i-marszi: przeszkoda nie do pokonania ( ͡° ͜ʖ ͡°) na szosie z opona 25mm tego nawet nie poczuje, nie mówiąc o innych rowerach