Wpis z mikrobloga

Baby wszystko seksualizują. Dla atencji i zysku. Nie ma kategorii treści w internecie, gdzie nie ma wariantu ze szczuciem cycem. Granie na instrumentach? Tzytze. Haul zakupowy? Look through odzież. Majsterkowanie w stringach. Camping: nago.

Skala tej patologii pod tytułem Onlyfans, Patreon itp. to masakra. Wszędzie to jest wpychane, a spermiarze tylko tę dżumę roznoszą, jak szczury.

#logikarozowychpaskow #bekzpodludzi #rozowepaski #spermiarzalert
zdrajczyciel - Baby wszystko seksualizują. Dla atencji i zysku. Nie ma kategorii treś...
  • 154
przecież sam to napisałeś. Podsuwają ci takie treści bo w nie klikasz i dowodem na to jest wideo które podlinkowałeś


@asdfghjkl: Nie tylko nie klikam takich rzeczy, ale i zwykle klikam "nie polecaj takich treści" czy coś podobnego. A i tak co jakiś czas pojawiają się. Dosłownie w każdej kategorii - jak pisze op.
@asdfghjkl to akurat bzdura. Oglądam od lat kansły o broni. od jakiegoś czasu zaczęły się pojawiać na miniaturkach laski szczujące cycem, ewidentnie mające minimalne pojęcię o strzelectwie, a wstawiane tam przez prowadzacego kanał liczacego na podniesienie oglądalnosci za pomoca cyca i tzipy. Nawet w to nie wchodzę bo jest prawie 99% pewności że g... się z takiego filmu dowiem. Jest kilka lasek które pokazują broń, ale o dziwo normalnie ubrane i na
@zdrajczyciel: Przejrzałem sobie z ciekawości to konto, i na pierwszym filmiku dupy nie pokazywała. Jednakże jak zdejmowała leginsy, to tam był największy procent ponownych odtworzeń. No to poszła za tym, co gawiedź chciała i świeci dupskiem ot tak. Proste, spermiarze sami gotują taki los temu światu.
@asdfghjkl Jak robiłem formata kompa i wylogowało mnie z konta na YT to połowa filmów co pojawiła mi się na głównej to były właśnie takie szony robiące różne rzeczy pół-nago XD

Bo to właśnie algorytm poleca normictwu co nie ma ustalonych preferencji przez działalność na koncie, bo miliony spermiarzy to oglądają
@zdrajczyciel: dawno to zauwazylem i szczerze - obraża mnie to jako człowieka. Lubie cycki i dupy, ale tam, gdzie ich miejsce. Jak ktoś próbuje mnie w ten sposób ogłupić i wpłynąć na moje zachowanie to jest po prostu chamski i żałosny.
@zdrajczyciel: Mi tam chłopów na campingu podsyła :<

Aczkolwiek takich treści na pewno jest dużo, raz byłem zszokowany jak na Twitchu wszedłem w kategorię "pools" czy coś takiego :D
jakimś cudem do mnie nie trafiają takie rzeczy. Być może dlatego że nie szukam tego typu treści ( ͡º ͜ʖ͡º)


@asdfghjkl: do mnie też nie ale jak wylogowałem się z YT to YT z automatu cycki i dupy wyświetlił w polecanych shortach xD