Wpis z mikrobloga

Baby wszystko seksualizują. Dla atencji i zysku. Nie ma kategorii treści w internecie, gdzie nie ma wariantu ze szczuciem cycem. Granie na instrumentach? Tzytze. Haul zakupowy? Look through odzież. Majsterkowanie w stringach. Camping: nago.

Skala tej patologii pod tytułem Onlyfans, Patreon itp. to masakra. Wszędzie to jest wpychane, a spermiarze tylko tę dżumę roznoszą, jak szczury.

#logikarozowychpaskow #bekzpodludzi #rozowepaski #spermiarzalert
zdrajczyciel - Baby wszystko seksualizują. Dla atencji i zysku. Nie ma kategorii treś...
  • 154
@asdfghjkl: ja też, a na głównej na YT raz mi się wyświetlił jakiś szon z filmikiem: „living off grid” czy coś w tym stylu. Smiechalem bo roznegliżowana typiara rąbała drewno, potem chyba jakiś szałas robiła czy coś. W opisie oczywiście odnośnik do onlyfans XD
@zdrajczyciel:
Jest to faktycznie wkurzające, zwłaszcza, że zakłóca odbiór oryginalnej treści. Nie dziwię się jednak, że kobiety to robią, bo to gwarantuje szybki wzrost kanału - wg zasady, że jeśli coś jest głupie a działa to nie jest głupie ¯\(ツ)/¯
Nawet mężczyźni youtuberzy czasami korzystają z boosta w postaci uroczej żony, dopóki nie połapią się, że to włażenie w du*ę w komentarzach to nie jest zwykły szacunek tylko spermiarstwo - bo
@asdfghjkl: Jedna z największych bredni jakie można przeczytać w internecie. Na FB notorycznie wyskakują mi jakieś półnagie celebrytki mimo że wszystkie takie polecane treści banuje. I nie nie wyszukuję ich również w internecie w wyszukiwarkach
jakimś cudem do mnie nie trafiają takie rzeczy. Być może dlatego że nie szukam tego typu treści ( ͡º ͜ʖ͡º)


@asdfghjkl: Śmiem twierdzić, że o ile jesteś normalnym ziomkiem nie spermiarzem to masz wręcz dość takich treści ponieważ w ostatnich latach stało się ich zdecydowanie zbyt dużo dziś masz dupę w stringach praktycznie na każdym kroku.