Wpis z mikrobloga

Baby wszystko seksualizują. Dla atencji i zysku. Nie ma kategorii treści w internecie, gdzie nie ma wariantu ze szczuciem cycem. Granie na instrumentach? Tzytze. Haul zakupowy? Look through odzież. Majsterkowanie w stringach. Camping: nago.

Skala tej patologii pod tytułem Onlyfans, Patreon itp. to masakra. Wszędzie to jest wpychane, a spermiarze tylko tę dżumę roznoszą, jak szczury.

#logikarozowychpaskow #bekzpodludzi #rozowepaski #spermiarzalert
zdrajczyciel - Baby wszystko seksualizują. Dla atencji i zysku. Nie ma kategorii treś...
  • 154
  • Odpowiedz
  • 33
@asdfghjkl: Dobra, dobra, chyba mało na platformach siedzisz nie wiedząc, że nie całe rekomendacje bazują na twoich zachowaniach, a algorytmu podsuwają też nowe rzeczy. Szczególnie te które się dobrze klikają. A ja zauważam narastanie takich właśnie pośród tych które chce widzieć i to w skali do tej pory nie spotykanej
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel: przecież sam to napisałeś. Podsuwają ci takie treści bo w nie klikasz i dowodem na to jest wideo które podlinkowałeś. Przecież już po miniaturce widać tam dupę w gaciach. A ty jeszcze to wrzucasz na wykop żeby wyświetlenia im rosły xD
  • Odpowiedz
jakimś cudem do mnie nie trafiają takie rzeczy. Być może dlatego że nie szukam tego typu treści ( ͡º ͜ʖ͡º)


@asdfghjkl: ja tez nie - remontuje piwnice i ostatnio szukam sporo tresci o ukladaniu kabli i tego typu remontach - okazuje sie, ze jest kilka pan w temacie ktore nic odkrywczego nie mowia, ale pracuja albo bez ubran albo w bardzo powiedzmy, kuszacych i maja mnostwo
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: ja oglądam filmy o ogrodnictwie, stolarstwie i wielu innych rzeczach i jakoś nie zauważyłem żeby pojawiały mi się filmy gdzie baba siedzi z gołą dupą w trawie i pieli grządki czy stoi przy garach z cyckiem na wierchu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: @zdrajczyciel a sorki bo bym skłamał. Owszem widziałem treści o których op pisze ino w filmach na temat gry na gitarze gdzie ewidentnie babka raczej chce się pokazać i swoje walory aniżeli jak świetnie gra na gitarze. No ale może dwie takie twórczynie widziałem także trudno mówić o jakimś poważnym problemie. Zaznaczyłem że ma mi nie polecać kanału i to był ostatni raz gdy coś takiego widziałem
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: rozumiem że sweter powinna ubrać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaczynam podejrzewać że zwyczajnie niektórym z was po prostu przeszkadza atrakcyjna kobieta ubrana stosownie do pory roku i swobodnie bo w domu jest. To jest ta seksualizacja? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
zaczynam podejrzewać że zwyczajnie niektórym z was po prostu przeszkadza atrakcyjna kobieta ubrana stosownie do pory roku i swobodnie bo w domu jest. To jest ta seksualizacja? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@asdfghjkl: ona sie tak po prostu ubiera intzelu xDDD

Prosze, drugi przyklad jak tylko odswiezylem strone xD normalny stroj do budowy altanki xD
yhbgrobdoivbvwamsv - >zaczynam podejrzewać że zwyczajnie niektórym z was po prostu pr...

źródło: ogrod2

Pobierz
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: in..co? xD wiesz że możesz oznaczyć żeby ci nie proponowali tego kanału i problem rozwiązany? ( ͡° ͜ʖ ͡°) pokaż całą listę wyników i zaraz ustalimy czy faktycznie to jakiś poważny problem czy margines. U mnie na frazę „how to build raised beds” pojawia się miniatura którą pokazałeś i skroluje, skroluje i to jedyny taki przypadek na kilkadziesiąt filmów. To jest ten poważny problem? ( ͡
  • Odpowiedz
in..co? xD wiesz że możesz oznaczyć żeby ci nie proponowali tego kanału i problem rozwiązany? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@asdfghjkl: moge w ogole nie korzystac z internetu i tez rozwiaze to problem. Po prostu seksualizacja i szczucie cycem w praktycznie kazdym temacie jest faktem.
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel: jak jeszcze korzystałem z socialow między innymi Instagrama to w tej wyszukiwarce nie wyświetlała mi się żadna laska a moim kolegom tylko dupy. Może dlatego że nigdy nie klikam w dupy? To co linkujesz też pierwszy raz widzę, na oczy nie widziałem nigdy tego co piszesz.

Przestań klikać to gówno to ci przestanie się pokazywać
  • Odpowiedz