Wpis z mikrobloga

Baby wszystko seksualizują. Dla atencji i zysku. Nie ma kategorii treści w internecie, gdzie nie ma wariantu ze szczuciem cycem. Granie na instrumentach? Tzytze. Haul zakupowy? Look through odzież. Majsterkowanie w stringach. Camping: nago.

Skala tej patologii pod tytułem Onlyfans, Patreon itp. to masakra. Wszędzie to jest wpychane, a spermiarze tylko tę dżumę roznoszą, jak szczury.

#logikarozowychpaskow #bekzpodludzi #rozowepaski #spermiarzalert
zdrajczyciel - Baby wszystko seksualizują. Dla atencji i zysku. Nie ma kategorii treś...
  • 154
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel: nie baby seksualizują. Za każdą babą tego typu stoi facet, który to kręci i nakręca, którego to jara. Faceci szybko tracą zainteresowanie przy oziębłych kobietach. To jest po prostu posłuszna kobieta która spełnia biznesplan swojego ukochanego stulejarza pisany na kolanie, za trzy miesiące zobaczy że jednak nie przyniosło to zysku i da se spokój, ewentualnie może być taka naturalnie (ja też lubię usiąść sobie w domu bez spodni i coś
  • Odpowiedz
@asdfghjkl:

jakimś cudem do mnie nie trafiają takie rzeczy Być może dlatego że nie szukam tego typu treści ( ͡º ͜ʖ͡º)


A gówno prawda. Na przykład na tik toku to oglądam sobie treści popularno naukowe, i bzdury dla gimbazy od razu przewijam. Ale i tak w przeciągu 20 minut oglądania zawsze jakaś baba z cycami musi się pojawić.
  • Odpowiedz
jakimś cudem do mnie nie trafiają takie rzeczy. Być może dlatego że nie szukam tego typu treści ( ͡º ͜ʖ͡º)


@asdfghjkl: Tak, trzeba konkretnie szukać takich kanałów. Nie masz szans, żeby przypadkowo wyskoczyło szczucie cycem. Przykładowo oglądasz sobie taki kanał z tłumaczeniami z rosyjskiego, autorka nie pokazała dotąd nawet paznokcia, no nie ma szans... ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jan_K - >jakimś cudem do mnie nie trafiają takie rzeczy. Być może dlatego że nie szuk...
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel

@asdfghjkl: Dobra, dobra, chyba mało na platformach siedzisz nie wiedząc, że nie całe rekomendacje bazują na twoich zachowaniach, a algorytmu podsuwają też nowe rzeczy. Szczególnie te które się dobrze klikają. A ja zauważam narastanie takich właśnie pośród tych które chce widzieć i to w skali do tej pory nie spotykanej


@zdrajczyciel to #!$%@? nie klikaj i jeszcze link podałeś, żeby zrobić jeszcze większe zasięgi... serio internet powinien w jakiś sposób
  • Odpowiedz
kolejny łykopek, obrońca cnót, władca tzipek i koniobijca na dodatek ;) jakim trzeba być przegrywem, żeby martwić się o jakieś laski co pokazują dupe w strinach, albo co biorą hajs za popuszczanie szpary XD robią to od tysięcy lat i będą robić przez kolejne tysiące,a tobie hój do tego ;) może czas znaleźć sobie swoją i sie nią zająć i bronić jej łona?
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: widzę że dalej nie rozumiesz, no ale czego się spodziewać... oglądasz takie treści więc jutub ci proponuje kolejne. No ja u siebie nie widzę takich filmów w proponowanych a oglądam sporo filmów bushcraftowo-campingowych
  • Odpowiedz
oglądasz takie treści więc jutub ci proponuje kolejne


@cucaracha: xD a wy sie smiejecie, ze wasi rodzice nie rozumieja jak obslugiwac smartphony, jak sami powtarzacie bzdury o internecie xD
Jak zostalac sprofilowana jako kobieta, albo wrecz sama to google podalas to jasne, ze dostajesz inne filmik xD
  • Odpowiedz