Wpis z mikrobloga

O kogo ja znalazłem na tiktoku nie spotkałem jej jeszcze na wykopie ,mama małego cudu dlatego że ojciec cudownie zniknął hehe, po domu za jej plecami wnioskuje że pochodzi z wyższej klasy średniej, wyobraź sobie że ci się powodzi w życiu budujesz piękny dom dla rodziny i córka ci przychodzi do domu małym mokebe ja #!$%@?, #blackpill #p0lka #mokebe
Pobierz sakiro12 - O kogo ja znalazłem na tiktoku nie spotkałem jej jeszcze na wykopie ,mama ...
źródło: Screenshot_2023-08-21-11-50-46-416_com.zhiliaoapp.musically
  • 19
@Mr_3nKi_: sam jestem specjalistą ds. biznes turystyki. Nawet nie jesteś świadomy rozwiązan, które proponują najwieksi: concur, Microsoft, Accenture czy Amadeus (i to są top10 firmy it na świecie xD) ale bawi, że w waszej głowie turystyka to profil studiów
@sakiro12: ostatnio widziałam dziadka opiekującego się swoim kakaowym wnukiem. Smutny widok. Ludzie się gapili ( tak, nie mieszkam obecnie w dużym mieście ani nawet w Polsce A). Pierwsze skojarzenie- pamiątka z walacji, nawet jeżeli niesprawiedliwie posadziłam, to nic na to nie poradzę, to pierwsze przyszlo mi do glowy. Dziecko jak to bywa z takimi, brzydkie jak noc, podobne do małego innych naczelnych. Szkoda chłopa mi było.