Wpis z mikrobloga

#zwiazki #dziewczyna #stulejacontent #rozowepaski #niebieskiepaski

Poznaję dużo ludzi, w tym oczywiście kobiet, głównie dlatego, że dużo tańczę i uczestniczę w różnych imprezach tanecznych. Przez kilka lat poznałem mnóstwo osób, przetańczyłem bez mała z kilkoma setkami kobiet, ale tak naprawdę tylko kilka z nich przysłowiowo wpadło mi w oko. To nie wynika z tego, że jestem wybredny. Wręcz przeciwnie. Taniec to taniec, podchodzę do niego na swój sposób (choć to zabawa) profesjonalnie. Nie traktuję go jako miejsca na łatwy podryw. Poza tym mnóstwo dziewczyn, z którymi tańczyłem jest zajęta, często są to mężatki.

Ostatnio poznałem na tańcach taką szarą myszkę. Dzisiaj gdy mnie zobaczyła pierwsza, sama do mnie podeszła. Widać, że jej imponuję i że lubi moje towarzystwo. Mam do niej kontakt. Myślę, że się jeszcze zobaczymy.

I jak to u mnie, zupełnie niczym u Adasia Miauczyńskiego z "Dnia Świra" gdy poznał (niby, bo okazało się, że to były fantazje) swoją wymarzoną kobietę, pojawiają się już myśli w stylu: a może to jednak nie ona, może nie warto, może inne będą lepsze. Wiem, to głupie, ale im się jest dłużej sam, tym człowiek robi się taki na swój sposób dziwny, niepewny.

Oczywiście, ta dziewczyna, którą poznałem, to na razie tylko zwykła znajomość. Kto wie, może ona nawet ma kogoś, choć raczej nie sądzę. Chodzi sama na tańce, więc raczej chyba jest singielką. Ona jest drobna, szczuplutka, niezbyt urodziwa (ale to nie jest dla mnie problemem) i nieśmiała. Ja to przy niej taki byczek (192 cm, ona sporo niższa), ale nie przeszkadza mi to, jej raczej też. Chyba mnie lubi. :) Myślę o niej. :)

Tak się chciałem tym z kimś podzielić, teraz możecie scrollować dalej. :)
  • 11
@Kopytnik_1: No bo to jest właśnie klątwa dzisiejszych czasów- każdemu się wydaje, że za rogiem czeka coś lepszego, więc albo się nie decydują wcale, albo inwestują niewiele, bo może zaraz coś innego się trafi, albo jak tylko się zaczyna coś lekko psuć, to idą sobie dalej. Zapamiętaj sobie jedno- lepsze jest wrogiem dobrego. Mądrych i "na czas" decyzji Ci życzę.