Wpis z mikrobloga

Przeczytałem właśnie komentarze pod wpisem @sildenafil i jestem przerażony logiką wykopków. Tak naprawdę o sprawie nie wiemy nic, jedynym faktem jest to, że mężczyzna dostał mandat za nieobyczajowe zachowanie. Dla większości wykopków jest to usprawiedliwienie samosądu na tym człowieku.

Ile jeszcze musi być sytuacji jak z #bezdomnyrekin albo tatuażem i molestowaniem jakiejś atencjuszki, żebyście zrozumieli, że prawo do procesu, obrony i sprawiedliwej kary jest podstawą cywilizowanych państw demokratycznych?
#falszyweoskarzenie #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #bekazlewactwa #lewackalogika #polityka
  • 36
  • Odpowiedz
@cordianss co najlepsze jak by jakaś parka dostała mandat za sex na plaży to by ludzie co najwyżej się z nich śmiali że ich poniosło a ja se ziomek konia zwalił to wielka afera i zboczeniec ????
  • Odpowiedz
Tak naprawdę o sprawie nie wiemy nic


@cordianss: walenie konia przy dzieciach, które matki zdążyły zabrać z miejsca zdarzenia przed przyjazdem policji to faktycznie nic dla fanów facetów w sukienkach xD
Samosądu dokonała policja widząc księdza z ch*jem w ręce, ksiądz przyjął niski wymiar kary, a gdy sprawę podchwyciły media to rzucił się pod pociąg.
Oczywiście na mediach pisowskich o incydencie ani słowa póki siądź nie zmarł, wtedy go wzięli na
  • Odpowiedz
  • 4
@Valhalla159:

walenie konia przy dzieciach

Obrzydliwe jest to co mówisz, pomawiasz kogoś, a nie masz pojęcia jak naprawdę było. Od tego jest sąd i policja, żeby sprawę zbadać i wymierzyć karę.

@UberWygryw

Znajdz slownik i sprawdz co znaczy to slowo XD

Znam znaczenie tego słowa. Może ty powinieneś przeczytać mój wpis ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
  • 3
@UberWygryw: O co ci chodzi? Ja nikogo nie bronię, uważam, że każdy ma prawo do tego, żeby stanąć przed sądem. Zadam ci to samo pytanie, co gdyby ktoś wkleił tam twoje zdjęcie? Jak byś udowodnił, że to nie ty?
  • Odpowiedz
@cordianss: nikogo nie obchodzi jakiś klecha, jakiegoś trans-lewaka, który się #!$%@?ł przez lincz też tak bronisz?

ludzie dzielą się na tych, których lubimy bardziej i mniej, tak działa świat, tak działa ewolucja
  • Odpowiedz